Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Troll yorum falandır inşallah.
Üzerine işenince bir şey demeyen ama arkadaşı için kolunu veren bu adam değil miydi? Oden giderken arkasından ağlıyordu demek ki arkadaşı. 8-10 sene civarı bir yonkouluk geçmişi var korktu da diyemeyiz. Beyazsakal için geçerli nedenler onun için de geçerli. Luffy fanı arkadaşlar tutarlı olup Shanks'a da sallamalı ama ölü taklidi yapıyorlar. Bana kalırsa Oda'nın tutarsızlığı ne WB'nin ne Shanks'ın suçu yok orası ayrı.

Thatch acaba ölürken içinden keşke Roger'ın tayfasında olsaydım en azından kanım ne akardı ne de aksa da yerde kalmazdı diye geçirmiş midir?

WB demir kural diye bahsediyor ama kalkıpta peşinden gittiğini görmedik.:(
Thatch ile Ace bir değildir belki. Çok çelişkili durumlar var bu adamda. İnsan birini yollar hiç değilse Ace ile.

Viz çevirisinde ''off the charts'' yazıyor. Benim bildiğim alışılmışın dışında, ölçülemez gibi anlamları vardı.

E tamam işte, bu yeterli bize. O ''ölçülemez'' lafını anlatan kelimenin Japonca'da her alanı kapsadığı söylenmişti. Güç, şan, şöhret.. ne koyarsan. E birisi ölçülüp, diğerini ölçemiyorsak, bırakalım da ölçülemeyeni üstün görelim bence.D:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık