Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Edens Zero

Seriye başlamayı düşünüyordum ama daha ilk bölümde arkadaşlık muhabbetleri döndüğünü görünce vazgeçtim. Belki daha sonra başlarım.

Seriye başlamayı düşünüyordum ama daha ilk bölümde arkadaşlık muhabbetleri döndüğünü görünce vazgeçtim. Belki daha sonra başlarım.
Bölümlerdeki arkadaşlık deyimleri sayıları.

1. Bölüm : 25
2. Bölüm : 8
3. Bölüm : 10
4. Bölüm : 0

4. bölüm ile hikaye normal ilerlemeye başladı. Buna göre arkadaşlık vurgusu her şonende olduğu gibi savaşlarda, sonlarda falan kullanılmak kaydıyla sıradanlaşacaktır ve de güncel okursan bu vurgunun verdiği o rahatsızlık daha az hissedilir olacaktır.

Bölümlerdeki arkadaşlık deyimleri sayıları.

1. Bölüm : 25
2. Bölüm : 8
3. Bölüm : 10
4. Bölüm : 0

4. bölüm ile hikaye normal ilerlemeye başladı. Buna göre arkadaşlık vurgusu her şonende olduğu gibi savaşlarda, sonlarda falan kullanılmak kaydıyla sıradanlaşacaktır ve de güncel okursan bu vurgunun verdiği o rahatsızlık daha az hissedilir olacaktır.
Korktuğum da savaşlarda kullanması zaten.:D Biraz biriksinde dayanamayıp başlayabilirim.

Muhtemelen Şiki'ye emanet edilen direksiyon sonrası bu ölen gezegende hassas olan zaman mekan falan bozuldu ve 50 yıl önceye gittiler. Bir önceki bölümün sonunda ise olası Sibir geleceğini, 20000 yıl sonrasını gördük ama Şiki, Rebekka, Happy ve Doc. arkadaşlık ve azim ile çalışarak o karanlık geleceği engelleyeceklerdir. Buna inanmak istiyorum.

Maşima-sensei zaman gibi işlemesi zor, tehlikeli bir konuya iyiden iyiye giriş yaptı. Kendine güveniyor ki bundan çekinmedi. Hikayeyi daha da geliştirecektir. Ayrıca anlatıcı ve söyledikleri de çok ilgi çekici. Hikaye genişleyip güzelleşiyor.

Natsu+Gary füzyonu çocuk: Ether nedir?
Happy çakması robot kedi: Tüm gücün kaynağıdır, insalarda, atmosferde ve hatta makinelerde bile var. Basitçe "büyü" diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık