Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Doğu Mavi Düellosundaki Atlanan Sahne

Karizma kısmına katılıyorum ama. Aynı şirket WB'nin yarım yüzlü halinide göstermemişti. Tabi o küçükler etkilenmesin diyede olabilir...

Mihawk 'ı ez Zoro 'u öv sahnesi. Iki ucu çıkmaz sokak.

Zoro da nasıl bir güç varsa o zamandan dünyanın en iyisini korkutup bunu yapmış.

Boşuna demiyorlar Zoro >= Luffy diye.

Büyüksün Zoro. Bu detay sayesinde artık gerceklerin farkına vardım

İlginç bir detay olmuş. İradesine şaşırmış olamaz mı? Shanks ufak Lufy'de Roger gördü misal. Birde novellerde yetenek ölçer taşlar olur, saldırırsın renk yanar. Kişinin gücünden çok başka şeylere de bakar. Çöp dediğimiz adam efsane rengi yakar. Zoro'da çöp ama irade ve potansiyeli ışık yaktırmış olamaz mı? Zoro seri sonu en iyi olacaksa bunu Mihawk hissetmiş olamaz mı?

İlginç bir detay olmuş. İradesine şaşırmış olamaz mı? Shanks ufak Lufy'de Roger gördü misal. Birde novellerde yetenek ölçer taşlar olur, saldırırsın renk yanar. Kişinin gücünden çok başka şeylere de bakar. Çöp dediğimiz adam efsane rengi yakar. Zoro'da çöp ama irade ve potansiyeli ışık yaktırmış olamaz mı? Zoro seri sonu en iyi olacaksa bunu Mihawk hissetmiş olamaz mı?
WB'ninde Luffy'nin hakisini gördüğünde şaşkın bir bakışı var. Bakışlara o kadar çok takılmamak lazım. Bir sürü örneği var çünkü. Konuyu açan arkadaş genellikle Mihawk ve kılıç ustalarını savunan arkadaşlarla tartıştığından bu örneği almış ve kesin bir şekilde yorumlamış.

Ulan be, bu sahneyi hiç bilmiyordum biliyor musun? OP'u o dandirik Animesinden takip ettim hep. Ben dahil hiçbir Mihawk hayranı(ki ben o karakterin tam olarak hayranı olmasam da senin gibi nefret ediciler:)D) sayesinde oldum sanırım) bu sahneyi mangadan görmemişti. Şimdi Mihawk'un çaylaklığını/ezikliğini kavradım. Tek icraati çocukken Şanks ile kılıç tokuşturması imiş demek. Yahu adam Vista'yı görünce altına ediyordu ya, Zoro'yu görünce tabi korkacaksın hacım. Hala bu elemana nasıl DEiKU diyorlar ya. OP'da hiç Kılıç Ustası yok herhalde, veya ilgilenmiyorlar unvanla, bakıyorlar Mihawk gibi çaylağın/eziğin olan unvanı ben alsam ne olacak, yoluna devam ediyorlar :hhh:

Not: Bu mesaj kinaye içermektedir, herhangi bir Mihawk seviciye veya sevmeyiciye gönderme veya art niyet içermemektedir.

Son düzenleme:
Yahu Barcelona - Pendikspor maçı olmuş, Barcelona 20-0 yenmiş...

Sizin burada yaptığınız "Pendikspor atak yaparken Barcelona bi ara geri çekildi he" demek gibi bir şey.

Korkmaktan ziyade yapacağı hamleden etkilenip aman allahım çömeze bak neler yapıyor diye şaşırmış. Şu Mihawk'ın yorumlarının bir arasını bulamadık Ya KK ya çöp : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık