Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Hangi büyük seri yazarında yok peki bu özellik? Atıyorum Erwin'in gey olduğuna dair panel çizilse SnK topluluğu karışmayacak mı? :) Büyük manga çizerlerinin temel özelliklerinden zaten.
O damdan düşme olur ve herkes sadece mangakayı eleştirir. Şok şok diye gelişme açıklamak Türk dizisi işi.
Oda tek panel çizerek 4 farklı fan grubunu birbirine sokuyor.

O damdan düşme olur ve herkes sadece mangakayı eleştirir. Şok şok diye gelişme açıklamak Türk dizisi işi.
Oda tek panel çizerek 4 farklı fan grubunu birbirine sokuyor.
Erwin bir örnekti. Bunu iki karakteri birbiriyle çekiştirerek de yapabilirsin. 23 senelik seri bu ve tayfa dışı merak edilen karakterler çok az aksiyona giriyor. Dolayısıyla bu durum normal.

Tek bölümle bu kadar ilgi görecek başka bir manga yok piyasada. Yıllardır böyle yeri geliyor spoiler yorumları ve bölüm yorumu konusu toplam 400 sayfayı geçiyor. Başka bir mangaya ait yerli yabancı herhangi bir forumda bu etkiyi yapacak seri yoktur herhalde. İlgi çekmeyi iyi biliyor.

Belli etmesem de kendisine büyük bir sevgi besliyor ve hürmet ediyorum. Ancak forumda benden fazla sevgi besleyenler olduğu için fark edilmiyor. Ama emin olun az biraz One Piece'e mesafeli bir ortama girdiğimde hemen One Piece sever damgasını yiyorum.

En güzel duygularımın mimarı...

Belli etmesem de kendisine büyük bir sevgi besliyor ve hürmet ediyorum. Ancak forumda benden fazla sevgi besleyenler olduğu için fark edilmiyor. Ama emin olun az biraz One Piece'e mesafeli bir ortama girdiğimde hemen One Piece sever damgasını yiyorum.

En güzel duygularımın mimarı...
O bana da oluyor, hatta bir ara gidip tek tek serideki sıkıntıları madde madde saydım, yine de o damga düşmüyor.

Genelde Zoro fanı olduğunu düşünürdüm ama algımı malum bölümden sonra değiştirdi ve saygımı kazandı. Tek bölümde iki büyük fan grubunu yerin dibine soktu, tebrik ediyorum kendisini. Bundan sonra sıkı bir destekçisiyim.

Diğer övgüler; Seriyi haftalık değilde genel olarak ele alacak olursak, gayet başarılı bir kurguya sahip. Her ark birbirinden güzel aslında ama güncelde takip edince bir haftalık bekleyişin akabinde istenildiği kadar güzel bir bölüm olmadığı için genelde fanların gazabına uğruyor. İlk bölümden itibaren ufak ufak göndermeler, ayrıntılar çizip ufaktan göz kırpıyor ve okuyucunun kalbini kazanıyor. Kapak hikayeleri de ayrı bir zevk unsuru. Sadece Naruto'ya veda için yaptığı kapağa bile bakıp ne kadar detaycı olduğunu anlayabiliriz. Geçmişte ufak ufak serpiştirip, zamanı gelince yüzümüze tokat gibi çarptığı detaylar, meraklısı için ayrı bir tat veriyor açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık