Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Denizciler Korsan Olsaydı Ödülleri Nasıl Olurdu?

Merhaba korsanfan ahalisi, ben yeni üye. sitede bir çok sağlam tartışma, teori ve inceleme konusunda gezindim çoğunluğu epey hoşuma gitti . daha sitede acemi sayılırım ve neredeyse açılacak fazla bir konu kalmamış diyebilirim :d ama maksat muhabbet olsun diyerekten bugün ilk konumu açayım dedim umuyorum ki beğenilir

Gel gelelim konumuza, sorumuz net bugün adaletin temsilcileri olarak bilinen denizciler, korsan olsalardı kafa ödülleri nasıl olurdu ?

Ben aklıma gelen denizcilerden bazılarına, güç, otorite, zalimlik saygınlıklarına ve (bla bla bla) göre kafa ödülleri hazırladım tabii bu ödüller benim öznel fikirlerim. ve sizinde fikirlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açıyorum (bu arada değerlendirme sağlıklı olsun diye her bir denizciyi kendi tayfasının kaptanıymış gibi düşünelim ve en güçlü olduğu zamanları ele alalım)

Son düzenleme:

Karadeniz uşaği

Bence akuinu ile aokiji yakın olmalı bide sengoku akuinudan fazla olmalı gerisi güzel olmuş.

Aokiji biraz daha fazla olur,1.500 falan Akainuya çok yakın olur.
Magellana o kadarı fazla bence. Maximum 700m-800m falan eder.
Vergo Smokerdan daha fazla eder.Aslında Vergonun ödülü güzel,Smoker daha düşük olur.
Coby ve Tashigi daha fazla ederler.
Bunlar dışında güzel olmuş tahminler.

Aynen Aokiji ile Akauni daha yakın olsa daha iyi olurmuş aradaki farkı 300 bin yaparken sırf güç olarak değil Akaunin dünya hükümetine çıkartacağı sorun ve aokijinin bazen çok insaflı olabilmesinide düşünmüştüm ama genede daha yakın olmalıymış dediğiniz gibi,@Rob Lucci magellan'a gelince karşısına kim gelse hiç birşey yapamadı ya kaçtı ya yenildi bkz: karasakal ve tayfası, luffy, ivanov, jinbei, crocodile bi dünya suçlu vardı orda buggy'si mr3'ü mr1 i hepsi toplanıp saldırmaya bile cesaret edemediler bilmiyorum benmi abartıyorum ama amiral gücünde olduğunu düşünüyorum magellan'ın tek sorunu tuvalette harcanan koca bi ömür :D birde @Millennium Wizard hocam fujitoranın neden yarısı olmasını düşündün anlam veremedim benim kaçırdığım bir şey mi var gücü ile ilgili

Kuzuri

En yuksek akainu olmali cunku oduller guce degil de daha cok suça gore belirleniyor. Ussopun sanjiden yuksek odulu var mesela. En fazla akainu olmali bence o bu meyveyle bir korsan olarak direk zirveye oynamak ister. Sengoku ise ortalarda olmali cunku en sakinlerden birisi o ve fazla suça tesebbus edecegini dusunmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık