Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Dressrosa Tarihi ve Kyros Anlatısı

bence dof un d olması haricindekiler mantıklı d leri hep düzene karşıda gelseler bazen kötü işlerde yapsalar masum insanlara direk veya dolaylı olarak zarar verdiğini görmedik ve oda nında d ismini böyle lekeleyeceğini zannetmiyorum bu yüzden dof un d olmasına ihtimal vermiyorum

Öncelikle okuduğun ve yorumladığın için teşekkür ediyorum... Dof'un ne ölçüde D. olabileceği elbette tartışılır... Ancak bence Oda'nın kafasındaki Dof bizim şu ana kadar tanıdığımız adam değil... Bu adamı yaratan koşullar her ne olursa olsun etrafında ki insanların, krallığında yaşayanların kendisine karşı tavrı, yarattığı o aura, haoshoku haki sahibi oluşu vs. vs... Hepsi Dof'un bir çeşit yozlaşmış D. olduğunu düşündürüyor bana... Kesinlikle seçkin ve seçilmiş bir kişilik... Dof... Ne bileyim, fenomen gibi bir şey... :) Yine de neticede en iyisini GOda-Sama bilir... :) Ben yalnızca Dof felsefesinden biraz daha faydalanalım istiyorum... ;)

dofunda sağlam bağlantıları var.hem kaidou, hem de wgde çok üstlerde bağlantıları sağlamış.aynı zamanda yeraltı dünyasını yönetiyor.sıradan bir korsanın yapabileceği şeylerden fazlası var adamda.dresrosa tarihini öğrendiğimizde ve dof geçmişi açıklandığında ağzımız açık kalacak muhtemelen.

Sahi Dof'un akıl almaz bir ağ kurma yeteneği var. Böyle deyince sen, bir de Vergo'nun Law'a Dof'un geçmişi ile ilgili uyarılarını düşününce, acep diyorum, Dof ayrıcalıklarından feragat ederek Korsanların peşinden giden bir Tenryuubito olabilir mi? Gerçi Roger'ın idamında gördüğümüz Chibi Dof pek fakir fukara bir tipe benziyordu ama Oda bir bahane yaratır artık ona da. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık