Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Şu Tao Pai Pai’ın ayakkabıyla mermi sektirmesi de fenaydı. :D Güç seviyeleri uçunca karizmatik insanların pek önemi kalmadı seride.
Güç seviyeleri zaten her zaman uçuktu.DBZ'nin başında Raditz 1600 güç seviyesine sahipken birkaç arc sonra Frieza son formunda 120,000,000 gücü ile güç seviyelerinin ne kadar absürt olduğunu gösteriyor.Zaten Toriyama Android'ler ortaya çıktıktan sonra güç seviyesi olayını bitirdi.

Daha tam bitirmedim 20 bölüm falan kaldı.
Gohan bebeyken fena karakter değildi.Piccolo - Gohan ilişkisi çok güzeldi.Ama büyüyünce bozdu karakter olarak o da Goku gibi özelliğini kaybetti.
Hele o süper kahraman saçmalıklarına hiç girmeyeyim okul animesi izliyorduk sanki sıktı beni.Kızdım yani babası bir kere Superman pozu kesmedi bu saçmaladı.
Gohan için babasını güç olarak geçebilecek tek kişi deniliyordu.
Dövüş sanatlarını sevmediği için o hallere girmiş.
Kısaca,benim düşüncem Goku önplanda kalsın diye,geriye atıldı.

Cell'i o yendi mesela.

Gohan için babasını güç olarak geçebilecek tek kişi deniliyordu.
Dövüş sanatlarını sevmediği için o hallere girmiş.
Kısaca,benim düşüncem Goku önplanda kalsın diye,geriye atıldı.

Cell'i o yendi mesela.
Gohan'ın seride bu halde olmasının sebebi fanlardır.Kendileri aile babalığından bir haber savaşmaktan zevk alan bir Saiyan'ı tercih ettiler.

Yeni başladım daha. 2 bölüm oldu.

Goku ve Bulma Luffy-Nami protipi sanırım. Goku'yu sevdim. İkinci bölümde kurt pişirip yedi ve bilin aklıma kim geldi? :D

Dragon Ball da bir çin hikayesinin ve superman'in uyarlamasıymış sanırım okuduklarıma göre?

Goku ve Bulma Luffy-Nami protipi sanırım. Goku'yu sevdim. İkinci bölümde kurt pişirip yedi ve bilin aklıma kim geldi? :D

Dragon Ball da bir çin hikayesinin ve superman'in uyarlamasıymış sanırım okuduklarıma göre?
Öyle zaten superman çakması seri içine asya mitolojisinden bir şeyler serpiştirmişler

Daha çok Jackie Chan filmlerinden aklına gelmiş yazarın.

Dragon Ball'ın uyarlandığı hikaye Çin edebiyatının 4 klasik romanlarından biri olan Batıya Yolculuk.Seride ilerledikçe ana karakterin ismi ve daha birçok atıf göreceksin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık