Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Birkaç film daha gelir heralde,son filmdeki farklı evrenler farklı tanrılar olayını devam ettirirler.Her evrenden tanrılarla dövüşürler falan seri öyle biter.Bills ve Whis'de filmdeler hikayeye nasıl etki edicekler merak ediyorum.O değilde Goku'nun yeni kıyafeti hoşuma gitti logosu Konoha'nın simgesine benziyor gerçi :D.

Frieza geri mi döndü ? :)

Frieza güç olarak çok geride bir karakter idi, yani Goku'nun Vegeta'nın tek atacağı türden, görünüşe göre Frieza'nın popülerliği ona tekrardan o seviyelere çıkma fırsatı sağlamış. :)

Goku vs Freiza, Luffy vs Lucci gibiydi zaten her yumruğu,tekmeyi gözümü kırpmadan izlemiştim.

Filmin trailer'ı geldi.
http://www.youtube.com/watch?v=_VrEiaNycTw

Bu da resimler:

Goku ve Vegeta'nın kıyafetleri değişmiş ve üstünde farklı bir logo var.Yabancı sitelerde Whis'in öğrencisi olduklarına dair teori üretenler var.Frieza yeni bir forma sahip olucak,Goku Frieza'nın son formuyla videoda super saiyan olmadan dövüşüyor.Gohan'ın tipi değişmiş ve super saiyan'a dönüşüyor.Trailera göre Muten Roshi'de aksiyona katılıyor :D.
hayır teori değil bir tür one shot tadında manga var orada görünüyor öğrenci oldukları. Whis eğitiyor bunları

Tarihe baksana ben o mesajı 5 ay önce atmışım o zamanlar ortada manga falan yoktu :D.
dbx ve db abridge yüzünden yeni yeni sardım ben ne diyorsun :D
bir seri bu kadar rezil olmasına rağmen fan yapımı şeyleri ve oyunları nasıl bu kadar kaliteli ve eğlenceli oluyor yahu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık