Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

varya fragmanı görür görmez atladım freeza'dır kesin diye hakketten o çıktı :/
sırf en sevilen villian diye suyunun suyunun suyunun... suyu çıkartılıyor yani.

Frieza'yi geri getireceklermisler de Goku osuruk atsa yener onu SS2 modunda.

Onu bunu gectim Frieza rahmetli olali 1 yildan cok daha fazla oluyor, Sherlong'un dilegi gerceklestirmemesi gerekir. Orjinal hikaye bu mu yani?
Akira Toriyama Battle of Gods'ta da tek dilek kullanmıştı,muhtemelen unuttu yada ejder toplarının özelliklerini değiştirdi.

Frieza dirilecekse hayvani power up lazım. Gogeta filminde Gohan'dan tek yemişti. :D Gerçi fillerdı.

Toriyama bir röportajında, bazen mangayı çizerken önceden yaptığı kısımları unuttuğunu söylemişti, sebebi odur yani :D..
Muten Roshi Sama ayı yok etmişti DB serisinde ama DBZ'de ay vardı ve Piccolo tekrardan yok etti, sebebi buymuş demek ha ? :eek:

Benim bildiğm DB lerle ayı tekrar geri getirdiler.
İlk kullanıldığında Domuzcuk külot istedi Shenlong'dan. Sonra Piccolo geliyor zaten, onda da ölenleri dirilttiler. Hiç ayın getirildiğini hatırlamıyorum. Piccolo yok ettikten sonra geldiyse bilemem.

Filmin trailer'ı geldi.
http://www.youtube.com/watch?v=_VrEiaNycTw

Bu da resimler:

Goku ve Vegeta'nın kıyafetleri değişmiş ve üstünde farklı bir logo var.Yabancı sitelerde Whis'in öğrencisi olduklarına dair teori üretenler var.Frieza yeni bir forma sahip olucak,Goku Frieza'nın son formuyla videoda super saiyan olmadan dövüşüyor.Gohan'ın tipi değişmiş ve super saiyan'a dönüşüyor.Trailera göre Muten Roshi'de aksiyona katılıyor :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık