Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Keflanin base formda ssjgod gokudan güçlü olması hiçbir mantığa sığamaz. Bildiğin izleyiciyle dalga geçmek bu. Bu saçmalık ötesi , süper deki hicbirsey bu kadar gözüme batmadi daha önce. Mangada hatırlarsınız ssj3 gokuyla eşit seviyedeki future trunksa tek atmıştı bu god formu. Öyle bir seviye yani. Potara ne kadar guclendirirse guclendirsin base halde god formu aşması saçmalık.

Animesi çok fazla sıkıntılı ilerliyor manga'da bu kadar güç dengesinin bozulduğunu görmedim. Şu animeyi senaristliğini yapan kimse iyi bir laf kaymak gerek. Seriyi uzatacam diye saçmalamaya başladı. Akira Toriyamanın bu kadar bariz bir şekilde caulifia ve zırlayan kıza gokuyu ezdireceğini düşünmüyorum. Kesin bu animenin kendi uydurdugu birşeydir. Mangada olmayıp da animede çok saçma bariz dengesizlikler var ve acilen önlem almazlarsa izleyici kitlesinde düşmeler olabilir.

Bir animeye daha veda ediyorum. Şu son bölüm benim tahammül sınırlarımı fazlasıyla aşan bir durumdu. Daha fazla izleyemem bu saçmalığı.

Akira Toriyama animeden çok mangayı çizen Toyotaro ya akıl veriyo(hikayenin gidişi vs.).Yani manganın geçerliliği (benim gözümde) animeden daha fazla.

Yeni bölümde Kefla'nın Goku'yla baş edebilmesini Goku'nun yorgun ve ki'siz olmasına bağladılar. Kıçı kırık SSJ2 potara birleşimi, ki Goku ve Vegeta'nın ulaşmak için 1 yılını harcadığı forma yarım saatte geldi bu dişi gereksizler, bu birleşimin ardından God formuna baskın geliyor, yetmiyor Blue'ya baskın geliyor, o da yetmiyor kaikoken'e baskın geliyor, o da yetmiyor, diğer bölüm özetinden anlaşıldığı kadarıyla Goku'nun yıkım tanrısı seviyesindeki ultra içgüdü formuyla başa baş dövüşüyor. Bu animeyi ciddi ciddi milyonlarca insan izliyor, nasıl oluyor da bu kadar rezalet bir hikaye yazıyorlar aklım almıyor. Eğer Jiren ve Hit dışında başka bir güçlü bir karakter koymanız gerekiyorsa bunun Saiyan olması şart mı yani? Niye izleyenleri kanser ediyorlar anlamıyorum hakkaten.

Şu arkı uzatmanın bin türlü yolu varken en itici karakterlerin bölümlerini sakız gibi uzatmanın anlamı nedir ya.

Nedir bu keflanın olayı abi resmen çıldırcam bu kadar saçmalık olurmuya animenin içine ettiler yemin ediyorum, daha dünkü veletler 14-15 yaşında çocuk bunlarya! Ayıp harbiden Dragon ball serisinden itibaren izleyenlere karşı yapılan büyük bir ayıp ve ihanet bence, bırakma noktasına kadar geldim diğer bölümde bu kefla elenmezse zaten bırakmamak aptallık olur.

herkesle aynı fikirdeyim Dragonball sevmezken Super'i takip edip hem manga hem animesi harika gidiyor diyordum. Şu gereksiz saiyan veletler yüzünden soğumamak elde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık