Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Keza Manga'da da durumlar aynı devam ediyor. Sonraki ay Güç Turnuvası başlayacak gibi.

Evet kardeş evet, belki bu dövüşler sonunda ssj 3 'e geçersin evet. Çıldıracam yav
Jiren'den daha epik bir giriş beklerdim. yine de gösterdi ki muhtemelen o basit saldırısı kamehame'den çok daha güçlü.

gokunun pestil gibi sağa sola vurulması hoş olmadı. Reyiz üzdü.
Vegeta git gide gokuya benziyor. Önceden çer çöpleri kısa sürede alır işine bakardı. Şimdi öyle takılıyor.

Frieza'yı göremedik bu bölüm.

Bizim takımda frieza hariç alan saldırısı yapan olmaz muhtemel

takımın kalanı hala grup yapmış bekliyorlar yav :D

Evet kardeş evet, belki bu dövüşler sonunda ssj 3 'e geçersin evet. Çıldıracam yav
Jiren'den daha epik bir giriş beklerdim. yine de gösterdi ki muhtemelen o basit saldırısı kamehame'den çok daha güçlü.

gokunun pestil gibi sağa sola vurulması hoş olmadı. Reyiz üzdü.
Vegeta git gide gokuya benziyor. Önceden çer çöpleri kısa sürede alır işine bakardı. Şimdi öyle takılıyor.

Frieza'yı göremedik bu bölüm.

Bizim takımda frieza hariç alan saldırısı yapan olmaz muhtemel

takımın kalanı hala grup yapmış bekliyorlar yav :D
Beklemeleri mantıklı, en çok kişiyi eleyen takım değil, en çok kişiyle alanda kalan takım kazanacak. Asıl saçma olan diğerlerinin tek takılması.
Mesela bu kadar zamandır boş bekleyen piccolo birisi gelip dalarsa bu saatten sonra makankosappo için ki biriktirmeye başlarsa o da saçma olacak.

friezayı kalleşlik yapmaya çalışırken hit atacak bence dışarıya. Bizim sırt sıta bekleyen grupta şimdi adı aklıma gelmedi toppo ile jirenin grubu ile dövüşebilir. Onlarda birlikte duruyor.

Efsanevi Super Saiyan, Blue Saiyan'dan bile güçlüymüş demek ki, demek oluyor ki Golden Freeza'da onunla dövüşemez.

Benim düşüncem ; Kaioken Blue Goku = Jiren = Hit > Efsanevi Saiyan > Blue Goku = Blue Vegeta = Golden Freeza

Gohan'ın tam güç kullandığı zaman Blue'yu geçme olasılığı var, yine de Jiren, Hit ve Kaioken Blue Goku'ya ulaşabileceğini zannetmiyorum.

Efsanevi Super Saiyan, Blue Saiyan'dan bile güçlüymüş demek ki, demek oluyor ki Golden Freeza'da onunla dövüşemez.

Benim düşüncem ; Kaioken Blue Goku = Jiren = Hit > Efsanevi Saiyan > Blue Goku = Blue Vegeta = Golden Freeza

Gohan'ın tam güç kullandığı zaman Blue'yu geçme olasılığı var, yine de Jiren, Hit ve Kaioken Blue Goku'ya ulaşabileceğini zannetmiyorum.
Jiren'in şuan ki güç seviyesi bence Goku'nun kaiokenli formundan üstündür.Eğer Jiren elenecekse bence yeni bir şeyler gösterilecek.Bunu söylememin en büyük sebebi son bölümde ki Kale'nin Goku blue formundayken attığı kamehameden hiç bir şekilde etkilenmemiş olmasına karşın , Jiren'den tek yemesiydi.

Şimdi elbette Goku kaioken kullanmadı ama Jiren'de tek atmak için herhangi ekstra bir güç göstermedi.Bu adamın da illa ki belirli bir güç artışı gerçekleştiren ekstra bir şeyleri vardır.

Jiren'in şuan ki güç seviyesi bence Goku'nun kaiokenli formundan üstündür.Eğer Jiren elenecekse bence yeni bir şeyler gösterilecek.Bunu söylememin en büyük sebebi son bölümde ki Kale'nin Goku blue formundayken attığı kamehameden hiç bir şekilde etkilenmemiş olmasına karşın , Jiren'den tek yemesiydi.

Şimdi elbette Goku kaioken kullanmadı ama Jiren'de tek atmak için herhangi ekstra bir güç göstermedi.Bu adamın da illa ki belirli bir güç artışı gerçekleştiren ekstra bir şeyleri vardır.
Goku Kaioken kullandığı vakit yanlış hatırlamıyorsam x10, yani on misli gücü artıyor. Bu inanılmaz seviyede bir güç artışı.

Zamasu'nun son hali ile yaptıkları dövüşte, Zamasu'ya rakip olamıyorken Kaioken kullanınca bir anda denk konuma geliyor ancak süre ve Zamasu'nun ölümsüzlüğü yüzünden yeniliyordu.

Hit'e yine rakip olamazken Kaioken kullanınca kafa kafaya gittiler.

Gohan yine Blue ile denk gidebilirken Kaioken kullanınca direk yenildi.

Kaioken Blue ile normal Blue arasında çok büyük fark var, Jiren ile Kale arasındaki fark gibi. Yalnız hiç etkilenmemiş demişsin, orası biraz belirsiz, çünkü o saldırıdan sonra Kale iyice kontrolünü kaybediyor, ve Goku'yu kenara fırlatıyor. Sağa sola kendini kaybederek saldırmaya başlıyor. Yenilmiyor ancak kendini zorlamasından ötürü kontrolünü tamamen kaybedecek kadar etkileniyor.

Yine de dediğin gibi Jiren'in daha güçlü saldırılarıda vardır, o sebepten Kaioken Blue'yu bile geçebilme olasılığı var.

Goku ssj3 olarak bile parça pincik eder kale yi beyler. Her zamanki gibi Goku kendini geri tutuyor :) jiren çok sağlam duruyor o arenadaki en güçlü kisi büyük ihtimalle.

Goku ssj3 olarak bile parça pincik eder kale yi beyler. Her zamanki gibi Goku kendini geri tutuyor :) jiren çok sağlam duruyor o arenadaki en güçlü kisi büyük ihtimalle.
Goku kendini en fazla Kaioken kullanmayarak tutmuştur, zaten o da sahip olduğu son güç, haliyle onu daha turnuvanın başındayken kullanamazdı.

SSJ = gücünü x 50 artırıyor.
SSJ 2 = SSJ formunun gücünü x 2 artırıyor.
SSJ 3 = SSJ 2 formunun gücünü x 4 artırıyor. (Lakin son dönemdeki değişiklikler sebebiyle SSJ 3 formunun gücüne SSJ 2 formu ile ulaşılınabiliyor, Trunks'ın SSJ 2 ile SSJ 3 gücüne ulaşması ve Goku'nun artık SSJ 3 formunu tercih etmemesi, Vegeta'nın SSJ 3 formuna ulaşmadan SSJ 2 formundan SSJ Blue formuna geçiş yapması gibi.)
SSJ Blue = Diğer tüm formların üzerinde bir güç artışı sağlıyor.

Nitekim ne zaman Goku ve Vegeta SSJ Blue'yu kullansalar, bahsedildiği üzere işi son derece ciddiye aldıklarını ima eden açıklamalar yapılıyor. Haliyle Goku SSJ Blue'yu kullanırken gücünü geri tutuyor demek çok mantıklı sayılmaz.

Az önce geçen bölümün tekrarını izledimde kafama bir şey takıldı. Uçmak yasak değil miydi? Daha doğrusu arenada uçulmuyordu. Hit ve Califfa, dumanlara girerken uçuyorlardı gibi geldi.

Bölüm bayağı güzeldi ya, ilk defa sarmadan izledim :D

Goku yine kum torbası olmaya devam etti. Kale mevzusu uzadı, 2 bölüm peş peşe aynı mantıkla olayylar izlettiler. Biri atsın şu gızları dışarı da kurtulak. Roshi 2. saldırısında öldüm bittim diye geziniyor :D

Frieza adamsın :D Adamın gözü en tepede, kimseye eyvallahı da yok. Gardını da düşürmüyor. :D Adam kere adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık