Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Eli yüzü düzgün, dengesiz olmayan OP karakterlerinden. Şu adamda ki ağırlığı Yonkolar bile veremiyor artık.

Denizciler,artık siz de birer suçlusunuz artık shichi değilsiniz mesajı veriyorlar,yakalanmayacaklarını biliyorlar tabii ama artık rahat da bırakmayacaklar.

Burdan çıkın sonuç budur,nasıl böyle bir saçma sonuç çıkartabiliyorsun bana bir anlatsana.
Fuji konuşurken Vegapunk'un bir şeyler üzerinde çalıştığından bahsetmiyor muydu ? Belki de robot benzeri bir şeyler yaptılar o gemiler onlarla doludur.

Bunun dışında WB ve Shanks bir araya gelirken filo diye ne olduğu belli olmayan üç beş gemi gönderen marineden ne bekleniyor onu da anlamış değilim.

Fuji konuşurken Vegapunk'un bir şeyler üzerinde çalıştığından bahsetmiyor muydu ? Belki de robot benzeri bir şeyler yaptılar o gemiler onlarla doludur.

Bunun dışında WB ve Shanks bir araya gelirken filo diye ne olduğu belli olmayan üç beş gemi gönderen marineden ne bekleniyor onu da anlamış değilim.
Ben bir mesaj olarak görüyorum o gönderilenleri,siz artık bizim düşmanımızsınız mesajı.Marine'nin elinde ne var ki,amiralleri dışında,güçlü korsanları yakalamak için zaten.

Tam olarak gidenleri bilmediğimiz için bir şey de diyemiyoruz.

Ama,Wevil'a ezik adamları yollamışlar, Mihawk'a çer,çöp yolladılar marinede akıl yok gibi eleştiriler yanlış.Zaten çer çöpe yakalanmayacaklarını da iyi biliyorlar.

Jurakyuuru Mihouku One Piece serisinin yargıcıdır. Canı istedikçe yargı dağıtır, kendisi aynı zamanda ünlü kestaneci, çizer:respect:

Baba yardıra yardıra Mf'ye kadar gidecek, " siz beni kovmadınız, ben istifa ediyorum " edasıyla, iznim olmadan kim kimi kovuyor uleyn deyip 3 amirali de sıraya dizecek ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık