Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Douglas Bullet

Selam çaktı dediğin zamanında bundan da tokat yemiştir ben iyi tanıyorum dövmüştü beni muhabbetine kaynamıştır araya. :D
Dövüş sonuçsuz olmuş. Croc'u görünce yüzü düşüyordu adamın reis buna neler yaptıysa zamaninda artık. :D

Doflamingo fani olunca böyle şeylere pek alışkın olmuyor insan. O olsa ya kaçar ya da anlaşma yapmaya kalkardı. :hhh:

Üye silindi 6669

Bullet filler karakter olduğu için bunlatın hiç biri yaşanmadı. Croc hala bildiğimiz Croc güçsüzün teki. Dofdan daha kalitelidir orası ayrı Dof karakter olarak eziğin tekidir. Birisi Wb çekinmeden saldırır diğeri Kaidonun adını duyuncu girecek delik arar.

O zaman kanca yoktu muhtemelen. Reis yine de gözünün yaşına bakmamış bunun. :D

Gençken çok gaza gelip reise toslamış. Ne kadar kin güdüp unutamadiysa Croc'u görünce yüzü düşüyordu. Doflamingoyu sorsan "o kim?" der Bullet. :hhh:;)
Troys tutma kendini kanka içinden geldiği gibi croco'nun Dofy'den güçlü olduğunu söyle. Bunu ispatlayacak bunun gibi de çok fazla kanıt var. Bence ihtiyacın olmaz ama olursa gelen haterlera karşı destek ateşi açarım.

Troys tutma kendini kanka içinden geldiği gibi croco'nun Dofy'den güçlü olduğunu söyle. Bunu ispatlayacak bunun gibi de çok fazla kanıt var. Bence ihtiyacın olmaz ama olursa gelen haterlera karşı destek ateşi açarım.
Söylüyorum zaten çok eskiden buyana. Önceden Dof fanları karşı çıkardı fakat bazı gelen bilgilerden sonra @Millennium Wizard bile kendini bu duruma alıştırmaya başlamış. :D

Yakinda zaten "Crocodile>Doflamingo", "Doflamingo mapushane kuşudur" falan yazacak parantez içine. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık