Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
70 dakikadan sonra çıkıyor Tier 5 itemler. Bu arada oyun çevirecek diyerek biraz abartmış olabilirim :D Marketteki itemlerden daha değerli ve güçlü itemler çıkıyor diyeyim. Desolator 2 var mesela markettekinin gelişmiş hali. 2 ayakkabı var, ikisi de +%50 hızlandırıyor ve hız limitini kaldırıyor; birisi force staff görevi de görüyordu sanırım. +400 saldırı menzili veren item var. Sana kullandığın karakterle uyumlu bir item düşmemiş olabilir. Hangileri denk geldi sana?
son oyunumda takıma apex ve seer stone çıkmıştı tabi güzel özellikleri var ama envanter sınırlı sayıda olunca bi yerden sonra onları çıkarıyorsun

70 dakikadan sonra çıkıyor Tier 5 itemler. Bu arada oyun çevirecek diyerek biraz abartmış olabilirim :D Marketteki itemlerden daha değerli ve güçlü itemler çıkıyor diyeyim. Desolator 2 var mesela markettekinin gelişmiş hali. 2 ayakkabı var, ikisi de +%50 hızlandırıyor ve hız limitini kaldırıyor; birisi force staff görevi de görüyordu sanırım. +400 saldırı menzili veren item var. Sana kullandığın karakterle uyumlu bir item düşmemiş olabilir. Hangileri denk geldi sana?
Bu saydığın itemler çıkıyorsa baya farkettirir yalnız oyunun seyrini.

seer stone:500 kullanma menzili+800 gece ve gündüz görüş menzili
apex:birincil statı %80 artırma
evet güzel itemlar ama dakika 70 den sonra olan oyunda zaten sınırdasındır ve fight'ı kim alırsa diğer takımın buyback yoksa biter oyun bu itemlar envanteri işgal ediyor benim için en azından ama ben genelde hard support oynarım takımdaki core veya hard carry alırsa işler belki değişebilir ama dediğim gibi 70.dakikadan sonra bence en önemli şeyler buyback,bkb,aegis

son oyunumda takıma apex ve seer stone çıkmıştı tabi güzel özellikleri var ama envanter sınırlı sayıda olunca bi yerden sonra onları çıkarıyorsun
Hard support oynuyorsan apex pek işine yaramaz, çıkarman mantıklı ama seer stone her türlü iş görür gibi. Ben artık item rehberimi 4-5 item dolduracak kadar ayarlıyorum. Orman itemleri için 1-2 boşluk bırakarak idare ediyorum.
Bunların gelmesi zor, 70 dakika uzaması lazım oyunun. Ama Tier 3-4'te de fena olmayan itemler var. Vurdukça mana azaltan, azalttığı kadar senin mananı dolduran bir item var. Hem fiziksel, hem de büyüsel hasar için can çekme özelliği olan item var. Tabi her tier için 3 itemden fazla düşmediği için bu iş biraz şans işi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık