Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
İhtiyacımız yok, boş ver.
En başta alıntılayan sensin. Hep tek cümle alakasız şeyler yazmışsın. Seni tanımıyorum. Tarzını bilmiyorum. Şaka yapıyorsun da anlamadım. Saçma sapan bir konuşma oldu. İki cümle yazıp tartışmaya bir şeyler katmayacaksan alıntılayarak vaktimi harcamasaydın keşke. İyi günler.

Team Secret, İstanbul'dayken tanışma fırsatım oldu. Arteezy grip diye gelmemişti. Cilalı taş devrinden, Cyborgmatt de oradaydı.

Aşağıda da imza diye cızıttırdıkları. Ortadaki şekilsiz olan Kuroky'nin. Selfie neyim yaptık ama onları bulamadım.

Team Secret, İstanbul'dayken tanışma fırsatım oldu. Arteezy grip diye gelmemişti. Cilalı taş devrinden, Cyborgmatt de oradaydı.

Aşağıda da imza diye cızıttırdıkları. Ortadaki şekilsiz olan Kuroky'nin. Selfie neyim yaptık ama onları bulamadım.
Çingene 1437'de ordaydı. Diğerlerinden imza, foto almak için o kadar uğraşırlarken 1437'nin pek iplenmeyişine üzülmüştüm.

30 TL'ye mousepad alıp onu imzalatmıştım. Bizim öğrenci evinde kayıplara karıştı o mousepad. Acayip zoruma gitmişti. :(

Foruma erken gelsem belki orada tanışır idik. :/

Çingene 1437'de ordaydı. Diğerlerinden imza, foto almak için o kadar uğraşırlarken 1437'nin pek iplenmeyişine üzülmüştüm.

30 TL'ye mousepad alıp onu imzalatmıştım. Bizim öğrenci evinde kayıplara karıştı o mousepad. Acayip zoruma gitmişti. :(

Foruma erken gelsem belki orada tanışır idik. :/
Giderken buradan yazıp yazmadığımı hatırlamıyorum. Yüksek ihtimalle yazmamışımdır.
Ziyanı yok İstanbul buluşmalarına katılırsın. Her daim bulunurum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık