Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Amerikada oyuna tekrar başlıyayım dedim. Kanser oldum. Amerikalı oyuncuların neden gelişemediğini açık açık görüyorum. Ne kadar sağlam support oynarsan oyna hem karşı takımda hem de senin takımında oyunu satan 1 perulu 1 meksikalı oyuncu oluyor.

dota 1 in verdiği özlemle kendime yeni pc topladım 5 bin lira'ya keyifle dota 2 oynarım diye. oyun aşırı sıkıcı geldi( Sanırım Grafiklerinden kaynaklı) aşırı yavaş geldi ( Sanırım LOL'ün akıcılığı yüzünden). Hala oyun oynarken Aklıma hep o beyin yakan wodota hareketleri gelir.
özetle DOTA 1 oynanıyor mu hala.

dota 1 in verdiği özlemle kendime yeni pc topladım 5 bin lira'ya keyifle dota 2 oynarım diye. oyun aşırı sıkıcı geldi( Sanırım Grafiklerinden kaynaklı) aşırı yavaş geldi ( Sanırım LOL'ün akıcılığı yüzünden). Hala oyun oynarken Aklıma hep o beyin yakan wodota hareketleri gelir.
Serverları kapandı diye biliyorum. Bazı kişiler hamachi üzerinden oynuyor hala ancak.

5000 liraya 200 fps alırsın hocam oyun daha nasıl aksın?

Son düzenleme:
Aşırı yavaş falan değil, senin akıcılık dediğin şey turn rate, her heronun sağına soluna dönme hızı farklı, Lol'deki gibi bir anda arkasına kafaları ışınlanmıyor yani. Ayrıca Skill cast var yani heroların bir skili aktif ederken harcadıkları süre, skillden skille değişir. Oyundaki bütün skilleri çalabilme yeteneği olan Rubick'de bu yoktur mesela. Akıcılık ile oyun mekaniğini karşılaştırmayın. Ayrıca bu dediklerimin hepsi WC3 TFT'de de vardı.

Aşırı yavaş falan değil, senin akıcılık dediğin şey turn rate, her heronun sağına soluna dönme hızı farklı, Lol'deki gibi bir anda arkasına kafaları ışınlanmıyor yani. Ayrıca Skill cast var yani heroların bir skili aktif ederken harcadıkları süre, skillden skille değişir. Oyundaki bütün skilleri çalabilme yeteneği olan Rubick'de bu yoktur mesela. Akıcılık ile oyun mekaniğini karşılaştırmayın. Ayrıca bu dediklerimin hepsi WC3 TFT'de de vardı.
Arkadaşımız burada çok güzel yorumlamış aslında anlatılmak isteneni....

Dota2 mekaniği biz insanların hareketleri gibi en doğala indirgenmeye çalışılmış...

Şöyle söyleyeyim Pes 2013 ile FİFA 2017 arasında ki fark gibi biri size akıcı gelirken diğerinde yavaşmış gibi görünen dönüşler topa vuruşlar vs... Ama aslında öyle olmayan daha doğal olabilmesi için çalışılmış mekanik.

DotA2 ile LoL arasında ki farklardan birisi de bu aslında...

DotA2 nin LoL oyuncularına zor ve aslında onların dillerince yavaş gelme sebebidir bu fark.

öncelikle dota'yı kötülemediği belirteyim.
Lol ile dota'yı aynı kefeye koymadığımı da belirteyim.
23 yaşındayım ve 8. sınıftan beri dota 2 çıkana ve garena çöp olana kadar her gün en az 5-6 el dota atan birisiydim.
oyunun grafiklerine mekaniğine zaten 9 10 oyun sonra alışıyorsun.
Şöyle açıklayayım sizlere mesela dakika 25 olur ve daha kule alınmamıştır vs. vs.
dota 1 özlemime değinmek istemiştim saldırmanıza gerek yoktu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık