Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Gözünü "kral" olmaya diken bu melezi sevmemek için bir neden daha buldum. Tek bir gerçek kral var.

İyi bir kötü olmasına rağmen arcının çok uzun sürmesi ve haftalık okumanın işkence olması yüzünden tam potansiyelini göremedeğimizi düşünüyorum.

Gerçek anlamıyla tam bir simsar. Dünya hükümeti için yonkolardan bile daha tehlikeli kişi. Dünyadaki savaşların iplerini ellerinde tutan kişi. Birçok ülke, korsanlar, yonko hatta dünya hükümeti bile onunla anlaşmaya varmak zorunda kaldı. Genel kanının aksine shichibukai olduğu için köpeklik yapmamıştır aksine dünya hükümetini köpeği haline getirmiştir. Gücün sadece fiziksel bir kavram olmadığını görebilen herkese gösterdi.
Velhasıl kelam iyisiyle kötüsüyle büyük bir iz bıraktı bu alemde kutsal ejder, genç efendi, savaş lordu, gök iblisi, yer altı baronu...

Benim gözümde seriyi temelinden sarsan 4 olay oldu.

-Beyazsakal'ın Ölümü
-Sengoku'nun istifası ardından Akainu-Aokiji savaşı ve Sakazuki'nin Gensei olması
-Teach'in İmparator olması
-Doflamingo'nun Düşüşü

Beyazsakal'ın ölümünden sonra bütün güçlü korsanlar savaş hazırlıklarına başladı.Haliyle en büyük illegal silah ticareti yapan adam ise Doflamingo idi.Yeraltı Dünyasının Efendisi.Özellikle Kaido'nun ordusunun bu kadar güçlü olmasının nedeni.

Doflamingo'yu da hapse atınca herkes apar topar savaşa hazır olmak durumunda kaldı.

Beyazsakal'ın Ölümü,ipi tutuşturan kıvılcımdı,lakin Doflamingo'nun Düşüşü bombayı patlattı.

''Ben Dizginleri tutuyordum,dünyadaki yaratıkların Dizginlerini...Beni esir almamalıydınız,bu yüzden pişman olacaksınız...''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık