Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 272 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    365
Ek Bilgiler

- Doflamingo gerçek hayatta Don Kişot'tan esinlenilerek yaratılmış bir karakterdir. Donquixote ismi ordan gelmektedir.
- Doflamingo'nun bayrağı gülen bir surat şeklindedir. İlk olarak Bellamy Korsanları'nda görülmüştür. Sahip olduğu yerlerde bu amblem mutlaka vardır.
- Doflamingo Monkey D. Luffy ile karşılaşmayan tek Shichibukai'dir.
- Doflamingo'nun da Jaracule Mihawk ve Jimbei gibi Şeytan Meyvesi'nin gücüne sahip olup olmadığı doğrulanmamıştır.

One Piece Wiki (Kendi Çevirimdir.)
Ellerine sağlık ama smoker abi bunların bağzıları değişicek gibi :)
+ Jimbei meyve yerse hayatı kayar :hhh::oleyo2:

ya bence bu adamın smokerinde dediği gibi meyve olmama ihtimalide war enelli böülümdeki ip tantanasını hatırlayın

ben rüyamda donfilomingo nun meyvesini gördüm. bu savaş sırasında meyvası ortaya çıkıyordu. meyvası nadir zoan mı ne diyorlardı . meyvası akbaba oluyordu. nadir zoan denmesinin sebebi de leş yiyen bir hayvan olmasından kaynaklanıyormuş

baklalım rüyam ne kadar dogru çııkacak

bu adamın yetenegide çok güçlü we bence şeytan meyvesi yemiştir baska ne ile yapabilir die düşündüm bişey blamadım :D

çok güzel bir paylaşım çok saol paylaşımdaki birşey açıklığa kovuştu bence jibel denizde yüze bildiği için şeytan meyvesi kullanıcısı değildir orda belli değil yazıyodu onu düzeltirsen daha da ii bir baylaşım olur bence:D
Şimdi... Jinbei'nin durumu halen belirsiz... Meyve yemiş kaç tane balıkadam var? Hiç yok... Meyve yiyen bir balıkadamın yüzüp yüzemediğini bilmiyoruz...

ama şeytan meyvesinin özelligini biliyoruz yüzemez hale getiriyo eger yiyipte yüze bilen olursa şeytan meyvesinin bi anlamı olmaz saçmalık olur
Şeytan meyvesi kullanan biri yüzse ne olur yüzmese ne olur... Sanki su olmayınca yenilmiyor mu? Balıkadamlar suda yaşayan canlılar... O yüzden tepkisi bilinmiyor... Kim ne derse yalan olur.... Aokiji ile Galdino'da suya düşse birşey olmuyor... Saçmalık mı oldu şimdi?

suya mı düşüyo? yoksa meyve güçelerini mi kullanıyorlar neyse gereksiz yere uzatmaya gerek yok benim demek istedigim yüzse ne olur yüzmese ne olur degil mantık saçmalıgı olur buda oda sana ii bir itibar kazandırmaya bilir çünkü yüzememe nedenini wucudun taş gibi agırlaşması olarak açıkladılar balık adamda olsa suyun dibini boylar nefes alsa bile hareket edemez...
Bende sana diyorum ki... Sen Dr. Vegapunk musun? Şeytan Meyveler'inin doğası tam olarak bilinmiyor... Mantık saçmalığından bahsediyorsan...
Ace Ateş Adam olduğu halde yanarak öldü... Asıl mantık saçmalığı bu...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık