Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kitabeleri Roger da okuyabiliyor zaten. O yüzden muhtaçlıktan dolayı bir bel bağlama olacağını düşünmüyorum. Hayranlık beslemeleri de Oden'in kaliteli bir adam olması dolayısıyladır zaten. Ama sonuçta dünyayı gezmek isteyen bir Oden var ve bunu hayalini en iyi şekilde gerçekleştirebileceği iki muazzam kişi var. O açıdan bakıyorum ben.
Roger'in okuyabildiği kesin değil. Öte yandan Luffy-Sanji durumunu göz önüne alırsak Luffy sen olmadan korsanlar kralı olamam demişti. O zaman Luffy Sanjiye bel bağlıyor diye bu durum üzerinden bir denklem yapabilir miyiz? Yapamayız. Ha konuya geleceksek Oden ile Roger Wano'da karşılaşmışlar Luffy ise Zoro'yu East Blue'de kurtardı. Yani ikisi birbirinden çok farklı. Velhasıl kelam buradan bize ekmek çıkmaz .d

Roger'in okuyabildiği kesin değil. Öte yandan Luffy-Sanji durumunu göz önüne alırsak Luffy sen olmadan korsanlar kralı olamam demişti. O zaman Luffy Sanjiye bel bağlıyor diye bu durum üzerinden bir denklem yapabilir miyiz? Yapamayız. Ha konuya geleceksek Oden ile Roger Wano'da karşılaşmışlar Luffy ise Zoro'yu East Blue'de kurtardı. Yani ikisi birbirinden çok farklı. Velhasıl kelam buradan bize ekmek çıkmaz .d
Okuma derken o her şeyin sesini duyma muhabbetinden bahsediyorum. Tabi nasıl kullandığını görmek lazım ama taa Skypiea'da kitabeleri okuyabiliyordu. O yüzden bilinçli olarak kullandığını varsaymak istiyorum.:)

Bel bağlama olayı şakayla karışık bir şeydi ya.:D Bir şey çıkarma derdinde değildim. Biraz da makarasına söyledim. Ama yine de verdiğin örneğe baktığımda Oden'in Roger'a daha fazla ihtiyaç duyduğu düşüncesine ulaşıyorum ben.

Kitabeleri Roger da okuyabiliyor(ses muhabbeti) zaten. O yüzden muhtaçlıktan dolayı bir bel bağlama olacağını düşünmüyorum. Hayranlık beslemeleri de Oden'in kaliteli bir adam olması dolayısıyladır zaten. Ama sonuçta dünyayı gezip tanımak ve sonrasında Wano'yu dış dünyaya açmak isteyen bir Oden var ve bu dünyayı gezme durumunu da en iyi şekilde gerçekleştirebileceği iki muazzam kişi var. O açıdan bakıyorum ben.
Sevdim bu fikri. :D

Okuma derken o her şeyin sesini duyma muhabbetinden bahsediyorum. Tabi nasıl kullandığını görmek lazım ama taa Skypiea'da kitabeleri okuyabiliyordu. O yüzden bilinçli olarak kullandığını varsaymak istiyorum.:)

Bel bağlama olayı şakayla karışık bir şeydi ya.:D Bir şey çıkarma derdinde değildim. Biraz da makarasına söyledim. Ama yine de verdiğin örneğe baktığımda Oden'in Roger'a daha fazla ihtiyaç duyduğu düşüncesine ulaşıyorum ben.
Skypieadaki kitabeyi de okuduğu kesin değil fandaş.

Anladım. Kusura bakma ben ciddi anlamışım. Ben biz Luffy sevenlerin biraz daha objektif ve olgun olmasını istiyorum o yüzden bu çabam yanlış anlama .d

İkisi de birbirine muhtaç, şuan Luffy'nin tayfasına muhtaç olduğu gibi. Tabi Oden daha muhtaç orası ayrı.

Roger'ın dünyaya karşı Korsanlar Kralı olduğu evrende Oden, Kaido'ya karşı kendi memleketini bile koruyamıyor.
Kimin kime bel bağladığı ortada bence. :bilmem:

Kawamatsu'nun bu bölümde "Herkese ümit ver, Hasırşapka" lafından kınların lideri kim olacak ortaya çıktı bence ama...:hmm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık