Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gönlümden geçen başka. Ancak olacak olan belli gibi. Hatta şunları da atayım.

Başkentte Yasu kendisini feda etsin, Wano'nun içine eden en önemli iki isimden birisi olan Orochi ayakları götüne vura vura kaçsın, ama hapishanedeki mal sürüsü eski kötü anılar canlandı desin. Onların umudunu geri getirecek ekip ise hapishanede Babanuki'yi falan dövecek. Diğer yanda ise Drake, Hawkins ve Kyoshiro dövüşü oluyor. Yasu kendisini isyan için feda ediyor. Onun kızını ve bedenini geri alıyorlar. Orochi beni öldürecekler diye kaçıyor. Bunların hiçbiri adamları olumlu anlamda etkilememiş bile. :D

Hatta Oro'da güzel bir yorum var bununla ilgili.
At the end of the series, Luffy will be the worlds strongest brave warrior swordsman who is a natural navigator and can auto heal himself , read poneglyphs and shoots beam from his asshole
Kyoshiro eğer Denjiro ise o da Zoro'ya artı olur da pek beklemiyorum ben de.

Oda bir söz attı ortaya. Bakalım liderlik edeceği samuray takımı kim olacak. :bilmem: ya da lafı boşuna ortaya attı belki de :bilmem:

Ashura biraderin peşinden gidecek adam olmadan gelmem demesi bir liderliğe lazım gibi gösteriyor ucundan. Belki de tribi bırakır katılır tabii.

Şu an gözüken Kinemon zaten. Orochi tarafından dahi lideri o olduğu söyleniyordu
Kinemon'u adam yerine koyan mı var Allah aşkına .d

Shutenmaru ekibe tekrar katılacaksa bu Luffye olan hayranlığı sayesinde olur bence.

Kinemon'u adam yerine koyan mı var Allah aşkına .d

Shutenmaru ekibe tekrar katılacaksa bu Luffye olan hayranlığı sayesinde olur bence.
Aslında ankette sorulan soru buradan çıkıyor. Ashura kimi adam yerine koyup da katılacak. Lider de o olur muhtemelen :/

Kinemon olur da Ashura tribi bırakırsa.

Aslında ankette sorulan soru buradan çıkıyor. Ashura kimi adam yerine koyup da katılacak. Lider de o olur muhtemelen :/
İşte diyorum ya Luffy'i adam yerine koyup katılır ama samuraylar Zoro'nun arkasında toplanır. Bilmem kaç senedir bunun altyapısı hazırlanıyor. Oda'nın Zoro'ya haksızlık yapacağını sanmıyorum. Okama ülkesi işlendiğinde de okamalar Sanjinin arkasında toplanacak.

Yalnız Oden Rogere bel bağlamamış. WB ve Roger Odene hayranlık beslemişler. Ve hatta Roger Odene bel bağlamış olabilir. Çünkü poneglifleri yazabilme ve okuyabilme yeteneğine sahipti.
Kitabeleri Roger da okuyabiliyor(ses muhabbeti) zaten. O yüzden muhtaçlıktan dolayı bir bel bağlama olacağını düşünmüyorum. Hayranlık beslemeleri de Oden'in kaliteli bir adam olması dolayısıyladır zaten. Ama sonuçta dünyayı gezip tanımak ve sonrasında Wano'yu dış dünyaya açmak isteyen bir Oden var ve bu dünyayı gezme durumunu da en iyi şekilde gerçekleştirebileceği iki muazzam kişi var. O açıdan bakıyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık