Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-Momo edemez yaşı ve kudreti yetmiyor.

2-Luffy ne kadar ittifak kursa da adı üstünde ittifak sözünü dinleyecekler diye bir şey yok ama tabi ki Oda isterse yapar Luffy'i. Herkesle temas etse bile bu demek değil ki Luffy'i takip edecekler. Wano ülkesinin samuraylarının farklı değerleri olmalı.

3-Zoro ise benim için en büyük adaydır. Hem muhtemelen Wano'lu çıkacak. Hem de Zou da söylediği söz, sonrasın da Kiku ve diğerlerinin yakınlığı. Ashura'nın artık öyle adamlar yok demesi ve 9 kının resmi olarak Zoro ile gözükmesi. Ayrıca Zoro'nun, Hiyori'yi kurtarması ve etkilemesi de var.

Ashura-Luffy olayının ise Ashura-Momo olayından bir farkı yoktur. Nasıl Momo'ya, Oden'in oğlu olmasına rağmen arkasını döndüyse, aynı şekilde Luffy'e de döndü. İkisi de aynı şey. Adam bizzat oğluna bile posta koyacak kadar katıyken sırf Oden'in yeteneği diye kimseye sempati duymaz eğer olay yetenek ise Kid'de de var her gördüğüne biat etsin o zaman :D Her neyse uzun lafın kısası Zoro olacaktır ve olması gerekir.

1-Momo edemez yaşı ve kudreti yetmiyor.

2-Luffy ne kadar ittifak kursa da adı üstünde ittifak sözünü dinleyecekler diye bir şey yok ama tabi ki Oda isterse yapar Luffy'i. Herkesle temas etse bile bu demek değil ki Luffy'i takip edecekler. Wano ülkesinin samuraylarının farklı değerleri olmalı.

3-Zoro ise benim için en büyük adaydır. Hem muhtemelen Wano'lu çıkacak. Hem de Zou da söylediği söz, sonrasın da Kiku ve diğerlerinin yakınlığı. Ashura'nın artık öyle adamlar yok demesi ve 9 kının resmi olarak Zoro ile gözükmesi. Ayrıca Zoro'nun, Hiyori'yi kurtarması ve etkilemesi de var.

Ashura-Luffy olayının ise Ashura-Momo olayından bir farkı yoktur. Nasıl Momo'ya, Oden'in oğlu olmasına rağmen arkasını döndüyse, aynı şekilde Luffy'e de döndü. İkisi de aynı şey. Adam bizzat oğluna bile posta koyacak kadar katıyken sırf Oden'in yeteneği diye kimseye sempati duymaz eğer olay yetenek ise Kid'de de var her gördüğüne biat etsin o zaman :D Her neyse uzun lafın kısası Zoro olacaktır ve olması gerekir.
Nedense gülemedim be dostum :D

Liderlik derken Kaido'ya indireceğine inanacakları biri benim anladığım. Öyle hadi hazır ola geç ve beni takip edin niteliğinde biri değil yani.

Listeye baktığımızda sadece Denjiro'yu bilmiyoruz. Ashura zaten yavaştan işkillendi. Geri kalanı zaten Luffy'ye biat etmiş gibi bir şey. Ve dolayısıyla da Hasır Şapka tayfasına. Zaten Zou'da falan Luffy'nin önünde eğilip yardım istemeleri var. O yüzden Kaido'yu düşüreceğine inandıkları kişi Luffy olur(zaten birçoğu hazır buna), ama savaş esnasında Zoro üzerinden hareket ederler.

Liderlik derken Kaido'ya indireceğine inanacakları biri benim anladığım. Öyle hadi hazır ola geç ve beni takip edin niteliğinde biri değik yani.

Listeye baktığımızda sadece Denjiro'yu bilmiyoruz. Ashura zaten yavaştan işkillendi. Geri kalanı zaten Luffy'ye biat etmiş gibi bir şey. Ve dolayısıyla da Hasır Şapka tayfasını. Zaten Zou'da falan Luffy'nin önünde eğilip yardım istemeleri var. O yüzden Kaido'yu düşüreceğine inandıkları kişi Luffy olur(zaten birçoğu hazır buna), ama savaş esnasında Zoro üzerinden hareket ederler.
Wano'da Oden Zoro, Luffy ise Roger diye anılır işte. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık