Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Doflamingo'nun Şeytan Meyvesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hiç iple alakalı bir meyve olmasını istemiyordum daha egzantirik bir meyve olabilirdi Lawınki gibi.Ha belki yine öyledir sadece ismi böyledir.

Aynı obito olayı gibi oldu.Yani herkesin tahmin ettiği ve ısrarla öyledir dediği tahmin doğru çıktı.Tabii obito olayı resmen seriye hakaretti burada öyle bir durum yok gayet olağan bir durum.Sadece sürprizli son tarzı şaşırmak isteyenler avcunu yaladı sadece :D

Dediğim gibi uzun zamandan beri farklı bir meyve olmasını hatta bu yeteneğin kendine özgü olmasını meyve yeteneği olmamasını istiyordum.Fakat Joker lakabı çıktıktan ve mangakanın birazda Hellsingteki Walterdan esinlendiği düşünülürse kısa bir süredir kesin belliydi bile diyebilirim.
Yanlız böyle diyoruz ama meyve über noktada adam bulutlara tutunabiliyor. :oleyo2:

Yanlız böyle diyoruz ama meyve über noktada adam bulutlara tutunabiliyor. :oleyo2:
Yani evet söylediğim gibi ip meyvesi olmasına rağmen birçok farklı meziyeti çıkacağını düşünüyorum hala.Zaten adamın örgütünde akla hayale bile gelmeyecek oyuncaktı sanattı gibi absürt meyveler mevcut.Meyve o kadar basit bir paramecia olamaz en az Lawın meyvesi kadar kullanışlı çıkabilir.

Ha gerçi meyve dandik bile olsa iş kullanıcıda biter Doflamingo - samaya tekerlek meyvesi ver Schumacher efsanesini bile geçer :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık