Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Magellan

Hangisi daha güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    172
Doflamingo

Gök ejderlerin iç halkasına mensuptur, yer altında Joker olarak nam salmıştır Luffy&Law ziyaretinden önce şeytan meyvesi üretip satıyordu, Eski değeri 340.000.000 beridir, Uzun yıllar Shichibukai'lik görevi yapmıştır, Oldukça dayanıklıdır (G4 e rağmen kalkıp dövüşe devam etmiştir, Crocodile'in kum fırtınasınada maruz kalmasına rağmen hasar almamıştır) , kendini tedavi edebilir, uçabilir, zayıfları kontrol edebilir hızlı ve çeviktir, Marineford'da Jozu ve Crocodile'i durdurabilmiştir, ve o savaşta hiç yara almamıştır.

Magellan

İmpel Down'da karşısında olanlar saldırmaya dahi cürret edemeyip kaçmıştırlar, bu korsanların arasında Crocodile, Jinbei, Mr1, İnazuma, Buggy ve yüzlerce ayak takımı mahkum vardır. önünde duranlar ise ya hiçbir etki göstermemiştir ya da yenilmiştir bkz: Luffy, İvankov, Mr2, Mr3 ve gene onlarca ayak takımı korsan. Karasakal ve tayfasının magellanı ciddiye almaması sonucu tüm tayfasına aynı anda tek atmıştır.

Son düzenleme:
Kata vs si bekliyordum ben ya neyse şimdi Magellanın inanılmaz bir meyvesi var. Nasıl bir vs olur kestiremiyorum ama Dof parçalar genede.

Mihawk'tan bunalınca Doflamingo, Doflamingo'dan bunalınca Mihawk şeklinde bir döngüsü var forumun.

Yakın fiziksel dövüşü kazanması mümkün değil Doffy'nin. Uyanış durumu kullanıldığında Magellan'ın Venom Demon'u üstün çıkar diye düşünüyorum. Üretken paramecialar arasındaki en tehlikeli potansiyele sahip Magellan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık