Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Açıkçası ben David den sonra diziden hiç tat alamadım. Sadece izlemek için izliyorum. Bana göre Matt diziyi batırdı. Ne mimikleri David kadar iyi ne de David kadar hayat enerjisi dolu ve eğlenceli. Her anlamda David in çok çok gerisinde kaldı. 12. Kim olur bilemiyorum ama inşallah David in bırakıp Matt in dolduramadığı o boşluğu dolduracak kadar iyi birisi olur. Yoksa güzelim dizi hepten berbat olacak.

Sylar

Matt e bende azcık ısındım ama bi bölüm vardı amy nin bi yaşlı hali bide genç halinin olduğu amynin katanası vardı robotlar vardı ellerine dokununca bayıltıyordu o bölümde o kadar gereksiz diologlar vardı bölümün yarısı boştu sonrada bıraktım zaten...

Matt e bende azcık ısındım ama bi bölüm vardı amy nin bi yaşlı hali bide genç halinin olduğu amynin katanası vardı robotlar vardı ellerine dokununca bayıltıyordu o bölümde o kadar gereksiz diologlar vardı bölümün yarısı boştu sonrada bıraktım zaten...
Doktor Who gibi bir seriyi x bölümünü beğenmedim diyerek izlemeyi bırakıyorsan yanlış yapıyorsun.
Doktor Who diğer diziler gibi 2-3 yazarla işlemiyor en az 4-5 tane yazar var ve her sezonda neredeyse 1 yazar gidiyor başka bir yazar geliyor.

O bakımdan bırakman saçma olmuş o bölümü bende sevmedim ama Doktor Who halen izliyorum :flaugh:

Sylar

Yeniden başladım hadi bakalım new yorku meleklerin bastığı bölmü izledim nooluyo lan o bölümde :eek:

Final bölümünü izleyip bunu diyorsan [ :oleyo2: ] gerçi Final deki kötü adam beni hayal kırıklığına uğrattı + senaryoyu tahmin etmiştik ama yine Süper Ötesi bölümdü 14 bölümde 3-4 iyi bölüm ve finaldeki süper bölüm 7. sezonu kurtardı bence :flaugh:
Sezon finali muhtemlen en zayıf finaldi. Sezonun bütünü olarak özellikle amy sonrası açık ara en kötü sezondu. Vasat bile değildi bildiğin kötüydü. Clara'yı abartmak için sürekli uğraşmalar, anlamsız hareketler hakimdi sezona. Diğer yancılar kadar iş yapmamış olmasına rağmen clara dediler başka bişey demediler. Finali birazcık kurtaran tek şey river'dı. River'ın da pasifte olduğu bi sezon olduğu için iyice ziyandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık