Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Doctor Who Tartışma ve Tanıtım

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Keldorn tarafından 18 Haz 2013 tarihinde açılan konu

1. Keldorn Paladin of Torm

Keldorn (Paladin of Torm)
    Mesaj Sayısı 639
    Üyelik Tarihi6 Mar 2010
    Doctor bir zamn lordu olumsuz sayılabilir bir kac yerde ve pompeide tanri olarak kabul görür.
    Elma armut sevmez muz yer. Çok zekidir. Öyleki küçukken yaratıcı oyunlar ile gezegenini birbirine katmıştır. Ama sınıfta kalmıştır gerçek adı telafuz edilemeyecek kadaruzun ve emekmister. Merlin ve orta dunyadaki radagasttır. Fransızcayı yeni yeni ögreniyor. Balıkça terk ve çok iyi bebekçe konuşur. 17 defa evlenmiş 576 defa nişanlanmiştır. Türünü oldurmus ve af dilenmek için hayatları kurtarır. 1500 yaşındadır sonsuz genişlikde bir gemisi bessie adlı bir arabası metal köpeği ve sonik tornavidası vardir. Ateşi makarnayı sütlacı sucugu bulmuştur.Unitten emeklidir ne kadar isterse o kadar parası vardır sana taliptir.

Endilerine taparım ve en muhtesem kisidir

2. Tensei Lord Orochimaru

Tensei (Lord Orochimaru)
    Mesaj Sayısı 3,914
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2010
    Başlamışsın yine konular açmaya :(

3. Keldorn Paladin of Torm

Mesaj Sayısı 639
    Üyelik Tarihi6 Mar 2010
    2 ay önce gncdenmizin almıştım simdimaçtım.

4. Keldorn Paladin of Torm

Mesaj Sayısı 639
    Üyelik Tarihi6 Mar 2010
    2 ay önce gncdenmizin almıştım simdimaçtım.

5. T1T4N Üye

T1T4N (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,978
    Üyelik Tarihi13 Tem 2009
    Doktor Who öyle tanımlanmaz.

Doktor Who tanımlamak istersek en güzel tanım. bir sezonda 13 bölüm bu 13 bölüm içinde aklına gelebilecek her şeyi görüp duyup yaşaya bildiğin ve kendince bir mantığa sahip olan aynı zamanda çocuksu bir havası olan yegane ingiliz yapımı Dram-Bilimkurgu dizisi :good:

örnek verirsem daha iyi anlaşılır.

Bir bölümde Vincent van goh ile Tablo yaparken öbür bölümde uzayda dinazor avı yapabilir yada Pompeiye gidip ilk Volkan patlaması görebilir yada uzayın en büyük Lunaparkında Robotlar [ Cibermen ] ile savaşa bilir yada 2.000.000 milyon yıl sonra Dünyanın yok oluşunu görebilir veya 5 milyar yıl önce dünyanın yaradılışna şahit olabilirsiniz :D

Bazı noktalarda hata olabilir 30sn yazdım doğaldır :oleyo2:

6. Keldorn Paladin of Torm

Mesaj Sayısı 639
    Üyelik Tarihi6 Mar 2010
    Donna var bikerem.

7. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 904
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
    kaç sezonu var dı bunun benim bildiğim baya var dı

8. T1T4N Üye

T1T4N (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,978
    Üyelik Tarihi13 Tem 2009
    8.Sezona girecek ve normalde eski seri le 23+8 gibi manyak bir rakam ortaya çıkıyor. :oleyo2:
    ancak eski seri pek izlenecek gibi değil çünkü hem altyazı yok sanırım hemde Online bulması zor + Eski olduğunu da unutmamak gerek 50. yıla girecek zaten dizi ve spoiler vermeyeyim ama manya şeyler olacak diyorlar :ehe:

9. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 904
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
    başlasam mı acaba :confused: öneriyomusun

10. T1T4N Üye

T1T4N (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,978
    Üyelik Tarihi13 Tem 2009
    Final bölümünü izleyip bunu diyorsan [ :oleyo2: ] gerçi Final deki kötü adam beni hayal kırıklığına uğrattı + senaryoyu tahmin etmiştik ama yine Süper Ötesi bölümdü 14 bölümde 3-4 iyi bölüm ve finaldeki süper bölüm 7. sezonu kurtardı bence :flaugh:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık