Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen bayağı kötü durumdasın herhalde. Gerçi Çilek Kokusu'nu bir bölüm izledim ucundan. Kız çok hoşuma gitti. Tam asi bir tip ve Efes'in dansçısıymış bir ara. Kurtlar Vadisi izle.

Bu arada Prison Break yeniden çekilecekmiş. Ya da 5. sezon yapacaklarmış.
Yoo gayet iyiyim. Çalışan ve akşam eve gelip Tv başına kurulan aile babasına benzer birine döndüm o kadar. :S

Güzel, Allah daha da iyilik versin. Behzat Ç ve K.V izle.Böyle dizler daha gelmez.
Çalışmadan sadece Tv başında bir hayat geçirmek hayalim.
İkisini de izledim. Özellikle K.V. tercih ederim bende. Behzat Ç.'de farklı tarzıyla kendisini izlettiriyor. İlk başlarda çok iyi bir dizi dedirtiyor ama üzerinden zaman geçince ehh işte, diyorsun.

Bu aralar Türk dizilerine fena sardım. Eğer evde olursam çoğu akşam izlenecek bir dizim oluyor;

Pazartesi- Kırgın Çiçekler
Salı- Adı Mutluluk
Çarşamba- Çilek Kokusu
Cuma- Kiralık Aşk
Cumartesi- İlişki Durumu Karışık

Aralarında en iyisi Cuma akşamı olan dizi. Ancak tavsiye etmem, işiniz yoksa izleyin bunları. Bende arada tek tük bakıyorum. Haftasonları da müsaitsem izlemediğim bazı bölümlerine üstünkörü göz gezdiriyorum.
Güneş'in kızlarını izlemediysen izle bunların hiç biri onun yerini tutmaz.

Allah beee
Ed Harris ve Anthony Hopkins oynuyor, dizinin yaratıcısı Jonathan Nolan, kanal HBO. İnsan daha ne ister ? Beklentilerim çok yüksek, bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık