Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Bu arada tekrar 5. bölümü gelen Teen Wolf her zaman ki sıradanlığıyla ilerliyor ama bahsetmek istediğim bir nokta var. Bu sezonun düşman tasarımını gerçektende beğendim. Hikayesi o kadar olmasıda, steam punk o kadar sevmesemde gerçektende hoş duruyorlar. Ara ara görünüp ilerlemeleri konuşmaları vs.

Kaçıncı bölüm çıktı en son? Telefonun dahi çekmediği bir ortamdayım da pek kullanamıyorum bir şey :(
Bugün 4. bölümü izledim son bölümü izledim. Çarşamba yada perşembe geliyor sanırım yeni bölümler. Birikmesinde sıkıntı yok aslında toplu izlersen daha güzel olur.

Zoo nun ilk bölümünü izledim, hoşuma gitti.

Az bile yapıyor hayvanlar, yeryüzünden silsinler bütün insanları :artiz:

Unknown

Zoo 6. Bölüm

Harbiden de çok iyi gidiyor ya o tamirhane de olan dövüş sahnesi çok iyiydi gerçekten de sonunda Abraham'ın dövüş sonunda "I m batman" deme sini bekledim açıkcası.. :D Güzeldi o FBI ajanı ise en baştan beri bir pislik seziyordum ama bu kadar çıkacağını sanmıyordum. Yinede Jaime biraz abarttı orası ayrı. :D Bir kere sıktın tamam bırak arık ne şarjörü boşaltıyon üzerinde.

Zoo 6. Bölüm

Harbiden de çok iyi gidiyor ya o tamirhane de olan dövüş sahnesi çok iyiydi gerçekten de sonunda Abraham'ın dövüş sonunda "I m batman" deme sini bekledim açıkcası.. :D Güzeldi o FBI ajanı ise en baştan beri bir pislik seziyordum ama bu kadar çıkacağını sanmıyordum. Yinede Jaime biraz abarttı orası ayrı. :D Bir kere sıktın tamam bırak arık ne şarjörü boşaltıyon üzerinde.
Evet komikti xD

Bu aralar Türk dizilerine fena sardım. Eğer evde olursam çoğu akşam izlenecek bir dizim oluyor;

Pazartesi- Kırgın Çiçekler
Salı- Adı Mutluluk
Çarşamba- Çilek Kokusu
Cuma- Kiralık Aşk
Cumartesi- İlişki Durumu Karışık

Aralarında en iyisi Cuma akşamı olan dizi. Ancak tavsiye etmem, işiniz yoksa izleyin bunları. Bende arada tek tük bakıyorum. Haftasonları da müsaitsem izlemediğim bazı bölümlerine üstünkörü göz gezdiriyorum.

Bu aralar Türk dizilerine fena sardım. Eğer evde olursam çoğu akşam izlenecek bir dizim oluyor;

Pazartesi- Kırgın Çiçekler
Salı- Adı Mutluluk
Çarşamba- Çilek Kokusu
Cuma- Kiralık Aşk
Cumartesi- İlişki Durumu Karışık

Aralarında en iyisi Cuma akşamı olan dizi. Ancak tavsiye etmem, işiniz yoksa izleyin bunları. Bende arada tek tük bakıyorum. Haftasonları da müsaitsem izlemediğim bazı bölümlerine üstünkörü göz gezdiriyorum.
Sen bayağı kötü durumdasın herhalde. Gerçi Çilek Kokusu'nu bir bölüm izledim ucundan. Kız çok hoşuma gitti. Tam asi bir tip ve Efes'in dansçısıymış bir ara. Kurtlar Vadisi izle.

Bu arada Prison Break yeniden çekilecekmiş. Ya da 5. sezon yapacaklarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık