Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Senin film tarzina saygi duyuyorum tabi ama bir gun benin kopegimin bana suikast duzenliyecegini soylersen bu gülünç olur. Ve dizinin konusu hosuna gitti ilk firsatta deniycen
Saygı duyduysan problem yok.

Not: Elinde bıçakla arkandan dolaşmıyor elbette. Tek başlarına da saldırmıyorlar, insanları ıssız bir yere çekip topluca saldırıyorlar. Teker teker ele alındığında sıradan ölümler olarak gözüküyor zaten. Veya yemeğine zehir falan karıştırmıyorlar.

Bu sezon için önerebileceğim en iyi dizilerden biridir "Zoo". Artık Zombi, vampir gibi doğaüstü yaratıklardan sıkılmış olanların ve biraz daha gerçekçi tarzda bir kıyamet senaryosu için dizi arayanların garanti izlemesi gerekir. Konusu hayvanların evrimde bir üst kademeye geçip bir şekilde bilinçlenmesini, organize olmasını işliyor. Yavaş yavaş ortaya çıkan toplu katliamların arkasında hayvanların oluşu, ve insanların bu durum üzerinde neler yapacağı üzerinden ilerliyor dizi.

İşin güzel kısmı sadece bir bölgede veya bir türde olmuyor bu olaylar tüm dünyada ve tüm türler için gerçekleşiyor. Sonuç olarak bunlar hayvan, bahçende veya evinde beslediğin köpeğin kedinin öteki gün senin için ölüm planları kurmasından daha eğlenceli ne olabilir ki? :D

İnsanların bilinç düzeyi geriye gidiyor.Olmayacak şey değil.Maymun kadar aklımız yok

Unknown

Keşke vücutlarıda evrimleşse hayvanlarin o zaman tadindan yenmezdi. :-D
Evrimleşiyor zaten mesela Pikachu ya yıldırım taşını veriyorlar. Raichu falan oluyor insanlara öyle saldırıyor. Böyle çok örnek var seride. Hayvanlar poke toplarından falan sıkılınca isyan ediyorlar napsınlar o daracık yerlerde.

İnsanların bilinç düzeyi geriye gidiyor.Olmayacak şey değil.Maymun kadar aklımız yok
Seride çok güzel işleniyor ya o durum hikaye açısından falanda iyi ilerliyor. Zaten diziye başlıyacak kişi açılış kısmını izledikten sonra devamını getireceğini düşünüyorum.

Hayvanları spor için öldürülmesi, kafese kapatılması vs. diye başlyor.

Zoo
Konu itibariyle çok güzel fakat işlenişi öyle olacak mı bilemiyorum, ilk bölümde beğenmediğim noktalar olmuştu(hayvanların egosu yoktur gibi bir şey söylüyordu örneğin.) devamını izlemeye fırsatım olmadı. Ayrıca aslanlar tarafından kovalandıktan sonra flört vari bir tavır takınan kız da hiç hoş değildi. İlk bölümün sonundaki kedi ağacı güzeldi fakat sadece kedi türünün etkileşime geçmesi düşündürdü. İleride umarım güzelleşir.

Unknown

Bu sezonun bana göre 2. güzel dizisi ise Mr. Robot biraz durağan geçiyor orası ayrı ama merak unsuru yüksek karakterin problemli oluşu kendi kendine konuşuyor olması, gördüklerinin hayal mi gerçek mi oluşu, kendi içinde problemleri vs güzel ilerliyor yani şuanlık.

Zoo
Konu itibariyle çok güzel fakat işlenişi öyle olacak mı bilemiyorum, ilk bölümde beğenmediğim noktalar olmuştu(hayvanların egosu yoktur gibi bir şey söylüyordu örneğin.) devamını izlemeye fırsatım olmadı. Ayrıca aslanlar tarafından kovalandıktan sonra flört vari bir tavır takınan kız da hiç hoş değildi. İlk bölümün sonundaki kedi ağacı güzeldi fakat sadece kedi türünün etkileşime geçmesi düşündürdü. İleride umarım güzelleşir.
Bence güzelleşiyor. Güzel bir kötü karakter de ekleniyor. Aksiyon daha da artmış oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık