Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Hugh'ü niye sevmiyor kimse anlamıyorum ben. Tamam ben de hayranı değilim ama burada kim olursa olsun o durumda Hugh'ten öte gidemezdik. Adam bizi temsil ediyor orada gururlanın az.

Hugh'ü niye sevmiyor kimse anlamıyorum ben. Tamam ben de hayranı değilim ama burada kim olursa olsun o durumda Hugh'ten öte gidemezdik. Adam bizi temsil ediyor orada gururlanın az.
Ben geçimsiz olduğu için sevmiyorum. Bir şey bilmediği halde Buthcer'a kafa tutuyor boyuna, kendi istediğini yaptırmaya çalışıyor. Butcher her zaman için karının intikamını almak için bunu yaptığını, başka bir sebebinin olmadığını söylemesine rağmen Hughie sürekli kendi sebeplerini millete empoze ediyor.

Ben geçimsiz olduğu için sevmiyorum. Bir şey bilmediği halde Buthcer'a kafa tutuyor boyuna, kendi istediğini yaptırmaya çalışıyor. Butcher her zaman için karının intikamını almak için bunu yaptığını, başka bir sebebinin olmadığını söylemesine rağmen Hughie sürekli kendi sebeplerini millete empoze ediyor.
Bu kısım doğru tabii de yine de bizim gördüğümüz kısımda grubu da Hugh ayakta tuttu diyebiliriz bence. O kadar bilgisiz ve korkak olmasına rağmen hiçbir şey yapmadı diyemeyiz.

Bu kısım doğru tabii de yine de bizim gördüğümüz kısımda grubu da Hugh ayakta tuttu diyebiliriz bence. O kadar bilgisiz ve korkak olmasına rağmen hiçbir şey yapmadı diyemeyiz.
Çizgi romanı okudun mu, bilmiyorum. Ancak ileride ne kadar gıcık biri olduğunu daha net göreceksin.

The Boys'a Spin-off dizi geliyormuş. Sadece süper güçlüleri kabul eden bir liseyi anlatacakmış.

My hero high school :d
Mükemmel haber. Tam benlik muhabbetler aşırı severim bu tarz şeyleri. O değil de Hughie hangi ortama girerse girsin bir kıllık yapıp insanı kendinden soğutan itici ergen irisi modelidir tam olarak. Bunu sevebilen adama şapka çıkartırım ben.

Mükemmel haber. Tam benlik muhabbetler aşırı severim bu tarz şeyleri. O değil de Hughie hangi ortama girerse girsin bir kıllık yapıp insanı kendinden soğutan itici ergen irisi modelidir tam olarak. Bunu sevebilen adama şapka çıkartırım ben.
Benim için diyorsan seviyorum diyemem ama görünce nefret de etmiyorum. :D

Hatta son 2 bölüm Butcher'a gıcık oldum. Boş boş tripler atıp durdu.

The Sinner'ın ardından bir Paramount Network dizisi olan Yellowstone'a başladım. Dizi için modern western diyebiliriz. Başlarda akıllı telefon kullanan ve helikopter ile sığır sürülerini güden kovboylar görmek tuhaf geliyor, ama alışıyorsun. Kevin Costner bir yana, dizideki figüranlar bile çok iyi oyunculuk sergiliyor. Dizinin çekildiği Montana'dan çok güzel manzaralar var. Beklemediğim şekilde aşırı sert bir dizi ile karşılaştım. Dizi temelde çiftlik sahibi olan Amerikalı bir aile ile onların komşuları olan Kızılderililer ile aralarında geçen mücadeleyi anlatıyor, fakat diziye başlarken bu kadar gerçekçi ve vurucu şeyler görmeyi beklemiyordum. Dram ve western sevenlerin kaçırmamalarını tavsiye ederim.
Kevin Costner var diye başlamıştım ama dizi çok kaliteli konusu derin.Başlarda devasa büyük bir arazinin sahibi olan aile ile Kızılderililerin mücadelesi olarak başladı ama son sezonun bitiş yeriyle birlikte konunun daha da genişleyeceği ortaya çıktı.Diziyi izlemeden önce kovboyları geçmişte kalmış western filmlerden bildiğimiz tipler olarak resmediyordum kafamda ama filmle birlikte araştırınca günümüzde de Abd'nin hayvancılıkla uğraşan montana gibi bölgelerinde yaygın bir meslek olduğunu ve esasında sığır çobanlığı olduğunu da öğrenmiş olduk.Senin de dediğin gibi Montana benim de çok hoşuma gitti hatta diziden sonra youtube da Montana ile ilgili videolar falan izleyince ölümlü dünyada buraları bir kere görmek gerek diye yapılacaklar listesine ekledim.

Silinmiş Üye

Bu seyi uzayan adama cidden gerek varmiydi ya :/ Bu hapishaneden kacan en guclu kisi cindy mi yoksa onun gibi daha cok kacan var mi merak ettim. Kilise karasakal gibi kacanlari toplayip the seven grubunu basmaz herhalde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık