Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 5781

Az önce epik bir bilgiyle karşılaştım. İzlerken hypelanmaktan farketmemişim.
House of Cards'ın 2. sezonun sezon finalinde Kevin Spacey masaya yumruk atıyor ve bu ses Netflix'in introsu olarak kullanılıyormuş.

Legend of The Seeker izleyen, tavsiye eden var mı? Dizi belli bir yerden sonra iptal olmuş diyen var, hikayesi yarım kalan bir dizi mi?

Legend of The Seeker izleyen, tavsiye eden var mı? Dizi belli bir yerden sonra iptal olmuş diyen var, hikayesi yarım kalan bir dizi mi?
Doğruluk Kılıcı diye bir fantastik seriden uyarlamadır. Seri 12 kitap(ana seri) olduğu için yarıda değil büyük ihtimal çeyrekte bile kalmış olabilir. Pegasus Yayınları serinin kitaplarını çeviriyor, en son 4. kitabı çıkardılar.
Edit:11 kitapmış ana seri.

Son düzenleme:
Ortalama bir diziydi bana göre. Zamanın çoksa izlenir.
Anladım, teşekkürler.
Doğruluk Kılıcı diye bir fantastik seriden uyarlamadır. Seri 12 kitap(ana seri) olduğu için yarıda değil büyük ihtimal çeyrekte bile kalmış olabilir. Pegasus Yayınları serinin kitaplarını çeviriyor, en son 4. kitabı çıkardılar.
Edit:11 kitapmış ana seri.
Bilgi için teşekkür ederim. Peki seri bitince boşluğa düşme gibi bir durum var mı, sonunu açıkta kalmayacak bir şekilde bağlıyorsa bir şans veriyim diyorum.

Peaky Blinders hiçbir zaman çok üst düzey bir dizi gibi gelmemişti, ikinci sezona başlayınca işler biraz farklılaşacak gibi hissettim. Onun dışında izlemesi rahat, keyifli. Çok sık kralın ismi geçiyor, umarım siyasete de girerler belli bir noktada derinden.

Peaky Blinders hiçbir zaman çok üst düzey bir dizi gibi gelmemişti, ikinci sezona başlayınca işler biraz farklılaşacak gibi hissettim. Onun dışında izlemesi rahat, keyifli. Çok sık kralın ismi geçiyor, umarım siyasete de girerler belli bir noktada derinden.
Beklentiniz gerçekleşecek.Dizi ilerleyen bölümlerle daha da güzelleşiyor düşmanlar çoğalıyor siyaset biraz daha işin içine giriyor ama Shelby'lerin işler büyümeden önceki maceraları yani ilk sezon daha çok hoşuma gitmişti.İlk sezonda işler büyüyünce rakiplerde büyüdü ve hikayenin seyri de değişti.Benim bugüne kadar izlediğim en iyi dönem dizisiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık