Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Diavolo ve King Crimson İlişkisi

Öğretiriz yav dert etme.

Teşekkür ederim. Ben de başta yaşadıklarına bağlamıştım, fakat sonrasında animede Diavolo'nun direkt doğuştan çift ruhlu olduğuna dair bir easter egg vardı. Ne kadar canon kabul edilir bilmiyorum ama bir kafa karışıklılığı yaratmaması için o kısmı sildim.

JoJo's Bizarre Adventure. İzleme sırası da şu;

JJBA (2012)
JJBA Stardust Crusaders Sezon 1 ve 2
JJBA Diamond is Unbreakable
JJBA Golden Wind
Doğuştan olabilir, Trish'in annesi bir nebze normalleşmesine sebep olmuş olabilir. Ama sonra ne yaşadıysa, tekrar yoldan çıkmış gibime geliyor.

Benim düşüncem böyle, mangasını okumuyorum, animeden takip ediyorum

Doğuştan olabilir, Trish'in annesi bir nebze normalleşmesine sebep olmuş olabilir. Ama sonra ne yaşadıysa, tekrar yoldan çıkmış gibime geliyor.

Benim düşüncem böyle, mangasını okumuyorum, animeden takip ediyorum
Trish'in annesi ile tanışması ile köyü yakması arasında 1-2 yıllık bir zaman farkı var ve Trish'in annesi ile tanışması bu olaydan önce. Yani Doppio kişiliğini oluşturanın o olması zor gibi.

Eline sağlık öncelikle. Diavolo'nun kötü işlenmesi değil de gizeminin tam olarak ortadan kalkmaması sorun oldu sanırım. Yani annesi nasıl oldu da 2 sene hamile kalabildi ya da bir anda mı hamile kaldı? Doğumu bile ilginçti sonuçta. Belki de ilk Doppio kişiliği sonradan Diavolo kişiliği oluştu ama muhtemelen ikisi de aynı anda. Neden Mısır'a gitti mesela? Oklar onları bulmasını mı istediler? Ha spoiler vermeyeyim ama sonu ibretlikti cidden :D

"Confusion will be my epitaph"

Eline sağlık öncelikle. Diavolo'nun kötü işlenmesi değil de gizeminin tam olarak ortadan kalkmaması sorun oldu sanırım. Yani annesi nasıl oldu da 2 sene hamile kalabildi ya da bir anda mı hamile kaldı? Doğumu bile ilginçti sonuçta. Belki de ilk Doppio kişiliği sonradan Diavolo kişiliği oluştu ama muhtemelen ikisi de aynı anda. Neden Mısır'a gitti mesela? Oklar onları bulmasını mı istediler? Ha spoiler vermeyeyim ama sonu ibretlikti cidden :D

"Confusion will be my epitaph"
Şşşş Diavolo aslında Emporio.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık