Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Dergi Önerisi

Tarih ve Kültür Dergisi için önerim YEDİKITA isimli dergi,

Aktüel Kültür Dergisi için önerim ise İNSAN VE HAYAT dergisidir.

2 dergide çok sağlamdır bütün bilgiler doğru kaynaklardan alınmıştır.Okumanızı öneririm.

Itibar ve nihayet dergileri sağlam edebiyat ve felsefe içerikli dergilerdir. Fakat geçen de fark ettim itibar kapanmış yerine muhit açılmış. Kadro aynı elbette. Bunun dışında Nat geo ve atlas coğrafya alıyorum aylık. Fakat şu var ki bunlar popüler bilim dergileri. İçinde elbette çok kıymetli bilgiler var fakat daha yüzeysel pek çok şey. Bu sebeple İngilizce öğrenmeyi çok istiyorum zira şu lanet nature dergisi Türkçe çıkmıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı merak ediyorum. Bu dergi neden Türkçe yayınlanmıyor? Nature'ın politikası mı yoksa makale tabanlı bir derginin Türkiye'de satmayacağı mı düşünülüyor?

Konu eski yaşıyorsun farzediyorum sana ''the Barbarian Conan'' öneririm istediğin tarzda değil ama çok iyidir bırakamazsın.

2004-2016 yılları arasında düzenli olarak Level ve devamında Sinan-Serpil-Tuğbek üçlüsünün Oyungezer'i kurmasıyla Oyungezer aldım. Son yıllarda Dergilik uygulaması üzerinden kısaca göz atmakla kalıyorum genelde. Eskinin sevilen yazarlarından çok kalmadı ama içerik doluluğu olarak hala çok iyi ve görsel tasarım anlamında uzun zamandır Türkiye'de rakipsiz. Burada oyunlara ilgili çok arkadaş var, tavsiye ederim ve eskiden beri takip etmiş olanlar varsa nostaljisini de yapabiliriz :D

Bunun dışında ara ara Altyazı dergisini alıyorum, sinema üzerine yoğunlaşıyorlar. İçerik çeşitliliği anlamında çok doyurucu değil ama epey yetkin yazıların çıktığı oluyor. Öte yandan bomboş bulduğum yazılar da denk geliyor.

2000-2005 civarlarında Miço ve Millyet Kardeş (MK) alırdık, hey gidi günler. Bir de bir dönem basketbol üzerine içerik üreten Slam dergisini alıyordum. Bunlar artık yok tabii.

Konu eski yaşıyorsun farzediyorum sana ''the Barbarian Conan'' öneririm istediğin tarzda değil ama çok iyidir bırakamazsın.
Öldüm reis. Sağ olasın. Ruhum foruma musallat oldu. Ben konuyu kendim için olduğu kadar forum için de açtım.

2004-2016 yılları arasında düzenli olarak Level ve devamında Sinan-Serpil-Tuğbek üçlüsünün Oyungezer'i kurmasıyla Oyungezer aldım. Son yıllarda Dergilik uygulaması üzerinden kısaca göz atmakla kalıyorum genelde. Eskinin sevilen yazarlarından çok kalmadı ama içerik doluluğu olarak hala çok iyi ve görsel tasarım anlamında uzun zamandır Türkiye'de rakipsiz. Burada oyunlara ilgili çok arkadaş var, tavsiye ederim ve eskiden beri takip etmiş olanlar varsa nostaljisini de yapabiliriz :D

Bunun dışında ara ara Altyazı dergisini alıyorum, sinema üzerine yoğunlaşıyorlar. İçerik çeşitliliği anlamında çok doyurucu değil ama epey yetkin yazıların çıktığı oluyor. Öte yandan bomboş bulduğum yazılar da denk geliyor.

2000-2005 civarlarında Miço ve Millyet Kardeş (MK) alırdık, hey gidi günler. Bir de bir dönem basketbol üzerine içerik üreten Slam dergisini alıyordum. Bunlar artık yok tabii.
Ahahaha Miço ve Milliyet Kardeş diyor ya. saifkşsalfsa Level ve Oyungezer deneyimim benim de olmuştu. Al o zaman:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık