Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Deprem Meyvesi vs. Yerçekimi Meyvesi

Hangisini yersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    109
OP evreninde yaşıyorsunuz. Yolda giderken karşınıza bu iki meyve çıkmış olsun. Hangisini yer, hangisini satarsınız?

Son düzenleme:
Depremi düzgün olarak kullanamazdım muhtemelen, Teach bile zorlanıyor. Ama depremi seçerdim. Yer çekiminin eski kullanıcısı çok vasıfsız, ondan bana da bulaşabilir :artiz:

Uçabilme avantajından dolayı yer çekimi meyvesini seçerdim.
Çok büyük artı uçmak. Yıkıcılığı da deprem kadar vardır ama vasıfsız kullanmamıştır. :)

Depremi düzgün olarak kullanamazdım muhtemelen, Teach bile zorlanıyor. Ama depremi seçerdim. Yer çekiminin eski kullanıcısı çok vasıfsız, ondan bana da bulaşabilir :artiz:
Deprem kullanırken kendimize de zarar verirdik. Yer çekimi ile saldırıyı yapıp uçar gideriz. :D

Ne için kullanacağına bağlı. Sarsıntı ile yok etme gücünün sınırı yok, Sengoku dünyayı yok edebilir diye boşuna ağlamadı. Diğer adadan oluşan depremler hissediliyordu.

Yer çekimi ile daha farklı şeyler yapılabilir, Fujitora'nın kaldırdığı harabeler gibi, bir adayı tümden temizleyebilirsin. İnsanları bir yerden bir yere taşıyabilirsin.

Savaşmak içinse sarsıntı meyvesi açık ara kazanır.

Bu arada ''deprem meyvesi'' diye bir meyve yok, meyvenin adı sarsıntı (tremor). Buradan sadece deprem yapılabileceği intibası uyanabilir, toprak ve zemin olmayan yerde deprem de oluşmaz. Ancak bu meyve ile havayı çatlatarak direk rakibine şok dalgası ile saldırabilirsin, veya okyanusta deprem değil, girdap, tsunami vesaire olur, bunların hepsini oluşturan şey sarsıntılardır. Beyazsakalın elleri ile havayı tutuşu var, orada direk bütün alanı çalkalıyor ve sarsıyor, sadece üzerinde durdukları zemini değil. Bu sebepten sarsıntı meyvesinin gücü deprem gücünün üzerinde bir güç.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık