Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizci Testi 2 (Orta)

Merhabalar bugün sizlerle birlikte "Denizci Testi-2'yi" yapacağız Umarım eğlenceli zaman geçirirsiniz, kolay gelsinnnn :)

Normal bir soruyla başlayalım;

1-Denizci üniformalarının arkasında ne yazar ,normal bir denizci için,?

Adalet

2-Sakazuki ve Kuzan'ın savaşı kaç gün sürmüştür?

10 Gün

3-En Büyüklerin Savaşı esnasında Beyaz Sakal'a saldıran ilk amiral kimdir ve hangi teknikle saldırmıştır?

Kuzan'dır, Partisan tekniği ile saldırmıştır.

4-Monkey D. Garp'ı ilk gördüğümüz arc, bölüm ya da bölüm ismi nedir ,herhangi biri doğruysa soru doğru kabul edilecektir,?

Coby Helmeppo Side Story (68-69)

68.Bölüm-Elinden Geleni Yap, Coby! Coby-Meppo 'nun Denizci Çabalamaları Günlüğü.

69.Bölüm-Coby-Meppo'nun Azmi! Koramiral Garp'ın Babacan Onuru

5-Haoshoku Haki kullanıcısı denizci kimdir?(Soru sanırım biraz yanlış oldu Sengoku'nun Haoshoku Haki kullandığına dair kesin bir bilgi yokmuş o yüzden soruyu değiştiriyorum) 5-Boa Hancock'u savaşa çağırmak için kim gönderilmiştir?

Hatalı Soru:Sengoku
İkinci Soru:Koramiral Momonga

6-Filo Amirali Sakazuki'nin göğüs cebinde ne bulunur?

Pembe renkli bir gül

X Drake hangi denizci ile den-den mushi görüşmesi yapmıştır?

Coby

8-Süpernovaları Sabody'de böcek gibi ezen Oramiral kimdir?

Kizaru

9-Korsan Festivaline sızan denizci Koramirali kimdir?

Smoker

10-Sakazuki, Fujitora'ya ne şartı koşmuştur?

Law ve Luffy'i ele geçirmeden hiçbir denizci üstüne girememesi.

11-[BONUS SORU]: İssho'nun adalet tarzı/anlayışı nedir? Örnek: Kanlı Adalet gibi gibi... (Doğru bilirseniz 10 yakın bilirseniz 5 puan daha ekleyin efenim)

Ahlaki Adalet

Her soru 10 puandır sonuçları ve fikirlerinizi yazmayı unutmayın ayrıca bu basit testi fulleyemezseniz yazıklar olsun hepiniz... Tamam tamam olmasın ama bir zahmet 10'da bir 8,9 yapın eğer hatalı veya tam olarak doğru anlatamadığım soru varsa belirtin düzletelim efenim :)
11/10 tek yanlışım Beyaz Sakala ilk saldıran Amiral sorusuydu ondada Marco tarafından durdurulmasına rağmen ilk saldıran Kizaru sayılmıyor mu? Bir de Sengoku'nun 3 tip Haki'yide kullanabileceği onaylandı.

11'de 8. Korsan festivali ne hala hatırlamıyorum. Garp'ın göründüğü bölümün de arcını hatırlayamadım. Fujitora'yı kararlı adalet diye biliyordum kararlı ne demekse.

11'de 8. Korsan festivali ne hala hatırlamıyorum. Garp'ın göründüğü bölümün de arcını hatırlayamadım. Fujitora'yı kararlı adalet diye biliyordum kararlı ne demekse.
Korsan festivali Festival Kralı Bueno Festa'nın Korsanlar için yaptığı bir şey Movie 14 Stampede Filminin ana konusu Bir kaç yılda bir korsanlar için bir festival yapılır ve bu festivale toplam ödülleri 10 milyar Berry olan bir çok korsan gelir o filmde Smoker ve Tashigi Festivali duyup korsan kılığında festivale katılmışlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık