Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dead Rock

Herhalde her çıkardığı mangayı animeleştirerek rekor kırmayı planlıyor herif.
Bu serinin de animesi için görüşülmüş iddiaları var. Fairy Tail yeni sezon ilk duyurulmuştu ama Edens Zero için 2 sezon çıktı bundan da 1 sezon gelir üstüne birde Rave Master'ın yeniden animesi gelir Fairy Tail belki sonra çıkar.

Bu serinin de animesi için görüşülmüş iddiaları var. Fairy Tail yeni sezon ilk duyurulmuştu ama Edens Zero için 2 sezon çıktı bundan da 1 sezon gelir üstüne birde Rave Master'ın yeniden animesi gelir Fairy Tail belki sonra çıkar.
Mashima fan servisi iyi yapan biri. Özellikle genç erkeklere yönelik çıkardığından kadın karakterleri çizme konusunda onu kadar iyi olan bir Freezing çizerini gördüm ben. O da yanılmıyorsam Koreli. Başka illaki denk gelmediğim olmuştur. Hatırlatırsınız. Öyle olunca animesinin çıkması normal.

Taş çatlasın 10 farklı karakter tasarımıyla zirilyon tane seri üretti adam. Bu kadar ziyan bir yazar daha görmez sektör.

Bu adam kesinlikle insan değil.Hangi ara bu kadar mangayı çiziyor.Oda tek mangayı beceremiyor onu geçtim manganında içine etti kalite yerlerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık