Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dc Rebirth

Dc Rebirth Evreni Sizce Olumlu Bir Hareket Mi?

• Kullanılan toplam oy
    5
Arkadaşlar merhaba,iyi günler diliyorum.

Bildiğiniz üzere DC evreninde hepsini okuyamayacağımız kadar çizgi roman mevcut.Ayrıca çizgi roman okumaya başlamak isteyen insanlar da bu serileri nasıl okuyacağını bilmiyorlar.

Bu yüzden DC 2016 yılında yılında bütün karakterlere ait serilerini Dc Rebirth ismini verdiğimiz olayla sonlandırarak yeni bir başlangıç yaptı.

Önemli Not:Arkadaşlar şu uyarıyı yapayım bu olay 2016 yılında gerçekleşti.Rebirt Serileri baya bir ilerledi.O yüzden okumaya başlayacak arkadaşlar yanlış fikirlere kapılmasın.Seriler çoktan 80. sayıyı geçtiler.

O zaman öncelikle Dc Comics'e bir göz atalım...

DC Comics, Inc. Amerikalı bir çizgi roman yayıncısıdır. DC Entertainment'ın yayıncılık birimidir. DC Entertainment, Time Warner'a bağlı Warner Bros.'ın alt kuruluşudur. DC Comics, Amerika çizgi roman endüstrisinin en büyük ve en eski şirketlerinden birisidir.

Kuruluş Tarihi:1934

Kurucu:
Malcom Wheeler-Nicholson

Dc'yi tanıttıktan sonra Dc Rebirth Evrenine giriş yapabiliriz...

Dc Rebirth

DC Rebirth, Amerikalı çizgi roman yayıncısı DC Comics tarafından devam eden aylık süper kahraman çizgi roman başlıklarının tüm serisinin 2016 yeniden başlatmasıdır.

Peki Dc Rebirth evrenine girmek için yapmamız gerekenler neler?

1-)Öncelikle Dc Rebirth evrenine giriş yapmamız için okumamız gereken çizgi romanlar bulunuyor.
Bu çizgi romanlar genellikle ''Dc Rebirth'e Doğru'' adıyla çıkan çizgi romanlar...

Dc Rebirth Öncesi Okunması Gereken Çizgi Romanlar:

1-)Final Days Of Superman

2-)Lois And Clark

3-)Titan Hunt

4-)Dc Universe Rebirth

Evet bu çizgi romanları okuduktan sonra Dc Rebirth evrenine rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey istediğiniz kahramanın serisine başlamak.

Ben ginede buraya önerdiğim serilerin isimlerini ve ilk sayılarının resimlerini koyayım...

Superman

Supersons

Hal Jordan And The Green Lantern Corps

Kaynak

https://www.wikipedia.org/

Son düzenleme:
Umarım yararlı olmuştur.Her ne kadar büyük bir zaman geçse de bilgilendirici olacağını düşünüyorum.Umarım işinize yarar^^

2016 yilinda deli gibi cizgiroman okuyup filmlerini izlediğim bir zaman vardı. Fakat DC leş gibi filmler çıkarmaya başlamasıyla ve benim Marvel cizgiromanlarını pek sevmemem ile okumaya 2016 dan sonra ara verdim. 2016'da DC rebirth baya buyuk bir olay olmuştu. Ozamanlar ben de bu olaya çok heycanlıydım ama sadece DC rebirth un ilk sayisini okudum. DC Rebirth ile hatirladigim en guzel sey cikis gunu cizgiroman dukkanin onunde bekleyen insanlara CEO'nun pizza ısmarlamasıydı.

2016 yilinda deli gibi cizgiroman okuyup filmlerini izlediğim bir zaman vardı. Fakat DC leş gibi filmler çıkarmaya başlamasıyla ve benim Marvel cizgiromanlarını pek sevmemem ile okumaya 2016 dan sonra ara verdim. 2016'da DC rebirth baya buyuk bir olay olmuştu. Ozamanlar ben de bu olaya çok heycanlıydım ama sadece DC rebirth un ilk sayisini okudum. DC Rebirth ile hatirladigim en guzel sey cikis gunu cizgiroman dukkanin onunde bekleyen insanlara CEO'nun pizza ısmarlamasıydı.
İlk çıktığında bende heyecanlanmıştım ama çizgi roman serileri genelde 60. sonra hep aynı şeyi yaşıyor.Tabi istisnai durumlar var.Ben batmani bıraktım mesela şu an önemli bir şey olsa anca başlanır anca

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık