Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Daz Bonez

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 76 76.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 23 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    99
Croco'nun sağ kolu olarak bir şeyler yapacaktır. Koka+Demir ile daha da sertleşmiştir.
Düğünde yardımı dokunur elbet. :/

Teşekkürler Smoker.

"- Bones'un tekniklerinin isimleri hep Supa ile başlar. Süper kelimesi Japonca Supa olarak okunur. Bu onun süper kahraman olma hayaline bir atıftır."

Bu ayrıntı çok hoşmuş. Onun dışında kendisine Zoro ile olan efsane vs'sinden dolayı teşekkür ediyoruz tabi ki :) Daha fazla pek bir şey beklemiyorum; sadece Oda'nın Croco'ya yapacağı iade-i itibar sebebiyle seviyesi mecburiyetten biraz yükselecektir o kadar.

Eline sağlık.

Sen luffynin o arcta çeliği yamultacak kadar güçlü yumruk attığını mı söylüyorsun? Daha enies lobbyde frankynin zırhını aşamıyordu :)
Gerek yok ki aşmasına suratının ortasına sağlam geçirse yeterdi.Senfoni eşliğinde storm yese Croco gibi de olmaz komaya girerdi lucci gibi.O saldırıda hakide vardı muhtemelen.Meyve gücü falan da kurtarmaz onu.Luffy arc sonu bu adamın 2 katı ödüle ulaşmıştı.Bırakta bir farkı olsun kaptanıyla kapışmış birisi.

Sen luffynin o arcta çeliği yamultacak kadar güçlü yumruk attığını mı söylüyorsun? Daha enies lobbyde frankynin zırhını aşamıyordu :)
Kişisel fikrin bu. Forumun %99.9'unun katıldığını sanmıyorum bu fikrine.
Ha tartışmaya açık, anlatırsa fikrini değiştirebileceğini düşünen üyeler tartışmaya girebilir.

Fakat 10 sayfa da yazılsa fikrin değişmeyeceği için ve değişse bile başka bir şey bulacağın için,

Forumdaki arkadaşlara bu konuda tartışmayı önermiyorum.
İyi geceler herkese :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık