Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dünyanın En Güçlü Adamı

Dünyanın En Güçlü Adamı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Adam ışık hızında tekme atabiliyor tamam da tekme atabilmek için ayağını kaldırması bile çok uzun sürüyor. Adam baya yaşlı ve uyuşuk. Konuşması bile acayip.
Ciddi savastiginda gayet hızlı birisi aslında. Marinefordda gayet hızlı ve atikdi.

@Izuku Midoriya

Saydığın isimlerden 2 tanesinin gücünü biliyoruz ki Teach hala bir muamma yami yami ıle.Işığa karşı bir anti meyve olacağını düşünmüyorum ben.Yaminin özelliklerini tam görünce net bir fikir oluşabilir kafamizda. Bir cismin kutlesi ışık hızına yani fotonlara dönüşmeden önce sonsuzdur.Teach in çekim gücü bunu karşılayabilecek mi belli değil. Tek deprem meyvesi ile pek şansı yok Borsalino karşısında

@Eustass Captain Kidd

Kizaru'yu fazla büyütüyorsun.Aokiji mesela Akainu'dan daha hızlı ama dayak yiyende o.Wb mesela hantal ama Op dünyasında kime sorsan Wb Kizaru'yu döver der.Meyvesi fazlasıyla kısılmış.Zaten amiral olupta yeri belli edilmiş biri.En tepenin adamı değil.

@Eustass Captain Kidd

Kizaru'yu fazla büyütüyorsun.Aokiji mesela Akainu'dan daha hızlı ama dayak yiyende o.Wb mesela hantal ama Op dünyasında kime sorsan Wb Kizaru'yu döver der.Meyvesi fazlasıyla kısılmış.Zaten amiral olupta yeri belli edilmiş biri.En tepenin adamı değil.
Ideali olmadigindan öyle. Zaten tembel adalet kavramı bu adam için verilmiş. Aokiji akainu olayina görmek istemiyorum. Pek bir sey bilmiyoruz.Herkes akainu için çok bitirici meyvesi var diyor ama Kizaru nun meyveside hafife alınacak bir meyve değil. Hakisi de diğer 2 amiralden aşağı olacağını düşünmüyorum
.
@chopper
Marco nun meyvesi zaten tanklamak için yaratılmış. Kizaru nun o saldırısını Marco dan başkası o kadar rahat karşılayamaz

@Izuku Midoriya

Saydığın isimlerden 2 tanesinin gücünü biliyoruz ki Teach hala bir muamma yami yami ıle.Işığa karşı bir anti meyve olacağını düşünmüyorum ben.Yaminin özelliklerini tam görünce net bir fikir oluşabilir kafamizda. Bir cismin kutlesi ışık hızına yani fotonlara dönüşmeden önce sonsuzdur.Teach in çekim gücü bunu karşılayabilecek mi belli değil. Tek deprem meyvesi ile pek şansı yok Borsalino karşısında
Fazla detaylı düşünme bu kadar. Yok şu özelliği var yok bu özelliği var. :S Teach yami yami ile çeker gura gura ile gömer. O zaman hayal kurmak kolay olur. Işığa onu yaparsa kazanır filan düşünme. Bir yonko aşırı derecede ters bir meyvesi yoksa ki benim kizarudan üstün gördüklerime göre Kizaru'nun meyvesi aşırı ters değil Kizaru'yu yer onlar.

Fazla detaylı düşünme bu kadar. Yok şu özelliği var yok bu özelliği var. :S Teach yami yami ile çeker gura gura ile gömer. O zaman hayal kurmak kolay olur. Işığa onu yaparsa kazanır filan düşünme. Bir yonko aşırı derecede ters bir meyvesi yoksa ki benim kizarudan üstün gördüklerime göre Kizaru'nun meyvesi aşırı ters değil Kizaru'yu yer onlar.
Bende senin aksine ters bır meyvesi olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık