Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    340
3 demiştim. Son çıkan bölüğün gücüne göre 4 olabilir. Aramaki ve Fujitora'ya 4 sağ kol versek epey oyalanırlar. İmparatorlar katliam yapar o sırada.

Oyumu kullanmadan önce bir yorumumu yapayım kafamda belli olur öylece. Şimdi hükümet deyince elimizde neler var? Denizcileri sayacak mıyız? Sayarak gideyim.

Mevcut durumda: Garp ve Sakazuki üst seviye isimler, üstüne de 3 amiral var her ne kadar Aramaki amiralcik olsa bile. Herhangi bir Yonko tayfasında ne sayı nede seviye olarak böylesi isimler yok. Garp yaşlanmış olsa dahiçok güçlü. Keza Sakazuki de öyle. 1.5-2 arası bekliyorum. Ama Sengoku ve Garpın paslı olması biraz düşürüyor. Bunların üstüne bu adamlar prime olsa daha fazlası net ederdi. Ama garanti olsun 1.5 diyeyim.

Başka nelerimiz var? Güçleri tamamen gizem olan Gorosei, CP oluşumları ve Devrimcilerin esas rakipleri Tanrının Şövalyeleri. Ben Tanrının Şövalyelerinde en az 2 amiral veya üstü adam bekliyorum. Tabi bu kısım tamamen gizem olduğundan, tamamen de varsayıma dayalı olacak. Her ne kadar korumaları olsa ve devrimlerin esas rakibi korumalar olsa da bu beşli ihtiyar dövüşüyor. Birinde kılıç var, kılıç olan hariç hepsinde yara izleri var. Hükümetin gücünü bildiğimizden, bu beşlinin çok çok iyi meyvelere sahip olması gayet olası. Ha aralarında belki 1-2 tane meyve yemek istemeyen de olmuştur ama çok da sanmıyorum. Hax meyveler, tanrı meyveleri ve mistik meyvelere sahiptirler. Egolarını düşünecek olursak yüksek ihtimal de tanrı meyvesidir bunlar. Beşli içinde Yonko seviyesi beklediğim adamlar var en az 2 tane. Şövalyelere dönecek olursam bunlar da da gayet iyi meyveler vardır muhakkak. Sonuç olarak Gorosei'nin korumaları bunlar. Üstüne bir de gene bir gizem Im var. Teoriler doğruysa Joyboyun esas rakibi. Ben kendisinden Şeytan model meyve bekliyorum.

Goroseilere de çok fazla meyve var. Baş Melekler, Yunan, İskandinav, Japon, Çin vs. mitolojik tanrıları gibi yüksek kalite meyveler olacaktır. Hal böyle olunca beklentim yüksek. Sonuç olarak beklentim son rakip olmaları ve Luffy epey müttefik topluyor yani D'lerin tarafı çok güçlü olacak ve bu oluşum Joyboyu indirmiş bir oluşum güçleri çok yüksektir. Hükümetin içinden de en az 3-4 Yonko oluşumu bekliyorum.

Genel olarak da 5+ diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık