Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Düşüşünü Göreceğimiz İlk İmparator Kim Olacak?

Seride Düşüşünü Göreceğimiz İlk İmparator Kim Olacak?

• Kızıl Saç Shanks

Kullanılan: 19 12.1%
  • Bin Canavar Kaido

Kullanılan: 78 49.7%
  • Karasakal Teach

Kullanılan: 6 3.8%
  • Büyük Anne Linlin

Kullanılan: 54 34.4%

• Kullanılan toplam oy
    157

Fikirleriniz nelerdir gençler? İlk kimin düşüşünü görürüz ve sebebi sizce ne olur?

Ben Shanks'in düşüşünü göreceğimizi düşünüyorum... Sebebi ise Teach olacaktır gibi geliyor...

Oo güzel konu. Linlin'in bu ark düşmeyeceğini düşünmeme rağmen ilk düşen imparator Linlin bile olabilir.

Shanks'in düşüşü Luffy'i fazlasıyla sarsacağı, akabinde olgunlaştıracağı için serinin dinamiğine uygun olur. Düşme nedeni için diğer isimlerdense Teach'le olan münasebeti söz konusu olur. İyinin aradan çıkması, geriye kötülerin kalması serinin gelişimini sağlayacak temele sahip. Shanks'in Luffy'i KK olarak göremeyecek oluşu da yeterli dramaya sahip. Bunların Luffy'e ve seriye sağlayacağı etkiyi düşününce evet yattı kafama, diğer isimlerdense Shanks diyesim geliyor.

hocam konun kapatılır doldurman lazım biraz daha konu içeriğini , karakterleri falan tanıt görsel ekle falan ...

Bence 2 Yonkou Luffy tarafından düşürülmeyecek.
Bunlar BM ve Shanks

Luffy tarafından düşürülecek ilk İmparator bence Kaido olacak. BM eğer düşerse bence bunu haber olarak göreceğiz. Shanks için ise pek çok şey söylenebilir. Mangaka ne yapsa birileri ''ben böyle demiştim'' diyebilecek kadar şey üretmiştir bu adam için.

Şu an Mom'ın düşüp düşmeyeceği konusunda çok kararsızım. Ama shanks Kaidou'dan önce düşer gibi geliyor. Luffy'nin yonkou olduğunu vs. görmezse daha dramatik olur bence. Ben Shanks'ın en güçsüz yonkou çıkmasını istiyorum. Kaidou'dan sonra en güçlü yonkou çıkarsa çok klişe olur bence. Ki yonkou olması bile klişe. Dof ayarında bir adam olsaydı daha iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık