Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dök İçini Rahatla

'Genel Sohbet' forumunda Raiden tarafından 8 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi23 Mar 2016
    Böyle diyenlerin hep böyle bir ilişkide gerçekten seven birini bulamadığına inanırım. Hep sevgililiğin kötü, zaman kaybettiren ve saçmalık olduğundan bahsediyolar. Dokuz aylık bir ilişkim var. Kavga ettiğimiz falan oldu tabiki ama bu kızla hayatım çok daha güzel bir hal aldı. Hatta tam anlamıyla hayatımı yeni yaşamaya başladım.

Ben de olmadığına inanıyodum ama varlar. Gidin bulun lan doğru kızı.

Edit : Tabiki her şeyin bir karşılığı var.

2. kör topal hehühüğ

kör topal (hehühüğ)
    Mesaj Sayısı 1,407
    Üyelik Tarihi28 Tem 2015
    Sevgilisi olan bir kıza yazmak diğer erkeğin haberi yoksa şerefsizlik varsa genişliktir. Bence. Yazılmaya müsaitseniz ayrılın arkadaşım kavga mı edelim illa.

3. Gutts Trafalgar D. Water Law

Gutts (Trafalgar D. Water Law)
    Mesaj Sayısı 1,844
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2014
    Anlamadım, ben sevgilisi olan bir kıza yazmanın kötülüğünden bahsettim. Yoksa aşk olayına taşlama yapmadım. Sanırım dalgınlığına geldi biraz :D

4. aviation Ayakta mı duramıyorum?

aviation (Ayakta mı duramıyorum?)
    Mesaj Sayısı 27
    Üyelik Tarihi9 Haz 2016
    Ben çok yalnız biriyim. Etrafımda kim olursa olsun. Yanımdaki insana bir şarkı bile öneremiyorum, onlarınkinden de ben hoşlanmıyorum onlar da bana öneremiyor. İstediğim zaman film ya da dizi izleyemiyorum. Umarım gelecekte benzer zevkte kişilerle tanışırım.

5. Visums Lo'Gosh

Visums (Lo'Gosh)
    Mesaj Sayısı 14
    Üyelik Tarihi5 Ağu 2016
    Yaşına bağlı sende değişim olup olmayacağı, diğer insanlarla tanışma durumu ise gelecek planına bağlı. Olduğun yerden ayrılmayıp beklersen ne kim senle tanışmaya gelir ne de sen başkasıyla tanışabilirsin. O tip bir çevre edinmek istiyorsan biraz fırlama olman gerekiyor. Otobüste yan koltukta ki elemanlar sevdiğin bir konu da muhabbet ediyorsa oraya bile sarmaya çalışman gerekiyor.

Onun dışında hayatının ilerleyen zamanlarinda elbet karşılaşırsın seninle ayni zevklere sahip kişilerle. Tamamen aynı ozelliklere sahip birini bulman zor. O yüzden biriyle kitap diğeriyle film bir digeriyle dert digeriyle müzik gibi birden fazla cevre edinerek de yapabilirsin. Sonuc olarak biraz senin gayret etmen gerekiyor.

Lisedeyken bende öyleydim tam olarak yalniz sayılmasamda arkadaşlarım benim sevdiğim hic birseyle ilgilenmiyordu. Sonralari ben muhabbet edebilecegim arkadaslar edindim. Mevcut arkadaşlarım da benim zevklerimi kabul edil paylastilar.

Son olaraksa diger kisilerin zevklerine de son derece kapali olma.

6. Beijin Nullius in verba

Beijin (Nullius in verba)
    Mesaj Sayısı 636
    Üyelik Tarihi23 May 2015
    Bir türlü yalnız kalamayan biri olarak sana söylemeliyim ki
    Kesinlikle çok şanslısın.
    Yalnızlık kıymetlidir düşünmeye vaktin olur. Yine de dersen ki ben istemiyorum,
    Kendini kimseye kabul ettirme çabasına girme.
    Çünkü bu kişiler eğer doğru kişilerse zaten onaylanmaya ihtiyacın olmaz.
    Ve özgüven.
    Çok büyülü bir şeydir. Onaylayan tarafın sen olman gerektiğini hiç düşünmedin mi?
    Yani Amaneden'e hiçbir zaman şarkı önermek zorunda hissetme kendini :)

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,661
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Haydaaa. :(
    Bu arada yalnız da yalnız olmayan da halinden memnun değil. İnsanların memnuniyetsizliği hiçbir zaman bitmiyor.
    En büyük memnuniyetsiz benim tabi. :(
    Şarkıyı da kedim için istememiştim zaten ama tavsiye tavsiyedir bir şey demicem. :(

8. Beijin Nullius in verba

Mesaj Sayısı 636
    Üyelik Tarihi23 May 2015
    Seni örnek göstermiştim sadece :(
    Yoksa çocuk kimseye öneremiyormuş.
    Takdir edersin başka örnek bulmam da mümkün değil :)

9. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,661
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    İyi kullandın beni güzel yaptın. :(

10. Beijin Nullius in verba

Mesaj Sayısı 636
    Üyelik Tarihi23 May 2015
    Kusura bakma :(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık