Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cracker'ın Ödülü

Crackerin gücü bilinseydi ödülü ne kadar olurdu ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Smoothie'den neden az olsun ki? Smoothie ne gösterdi de Kıraker ondan az olacak?
Benim gördüğüm kadarıyla Kıraker gayet daha güçlü bir arkadaş. Düğün sırasında mekanda olsa bizimkiler patates olurdu.
İyide birşey göstermemiş olması güçsüz olduğu anlamına cidden gelmez. Tasarlanış olarak sol kol gibi duruyor smothie yoksa cracker muazzam güçlü biri inkar etmiyorum.

Şunu bi açar mısın nasıl sol kol gibi duruyor, bi' tek ben mi yakıştırmıyorum hiç çözemedim.

Görmediğimiz için bilemeyeceğiz.
Şuan ciddi bir şekilde hiçbir vs sini görmediğimiz için öyle geliyor. Bir iki kötü yada iyi herhangi feat göstersin anlaşılır zaten seviyesi.
O sol kol yakıştırması ise düz tavırlarından ibaret öyle gibi düşündürüyor sadece. Crackerda çıksa şaşırmam.

Nami gibi dilediği gibi yağmur yağdırabilen ve Luffy gibi neredeyse sınır tanımadan yemek yiyebilen birine karşı yenildi bu adam, resmen iki antisiyle birden dövüştü, yine de kolay kolay yenilmedi. Bence ödülü rahat geçerdi Jack' i.

Düzelteyim.Kopyası 860 milyon etmiyor.Kopyası 860 ise şöyle bir en az 5 ile çarpmamız lazım sayıyı. :)

İçine girip saldırdığı zırhla o ödülü vermişler.Hani Luffy vurduğu zaman parçalanan ve sonra da sürpriz saldırı yaptığı zırh.Ona vermişler ödülü kendi ağzıyla söylüyor zırh olduğunu bisküviler değil yani.

Ödüle gelirsek 900 olur en fazla daha fazlasını sanmıyorum.Smoothie daha zayıfsa bir ihtimal 950 falan ama Smoothie muhtemelen daha güçlü birisi.

Düzelteyim.Kopyası 860 milyon etmiyor.Kopyası 860 ise şöyle bir en az 5 ile çarpmamız lazım sayıyı. :)

İçine girip saldırdığı zırhla o ödülü vermişler.Hani Luffy vurduğu zaman parçalanan ve sonra da sürpriz saldırı yaptığı zırh.Ona vermişler ödülü kendi ağzıyla söylüyor zırh olduğunu bisküviler değil yani.

Ödüle gelirsek 900 olur en fazla daha fazlasını sanmıyorum.Smoothie daha zayıfsa bir ihtimal 950 falan ama Smoothie muhtemelen daha güçlü birisi.
+1. Sanki içi boş kuklayı sağa sola yollayıp o ödülü almış gibi konuşuluyor. Max 900 olsun hadi. Tipinin görülmemesi zorlanmamasından.

+1. Sanki içi boş kuklayı sağa sola yollayıp o ödülü almış gibi konuşuluyor. Max 900 olsun hadi. Tipinin görülmemesi zorlanmamasından.
Yüzü görülünce dünya hükümetinin daha fazla ödül vereceği de kesin değil zaten.Aynı ödülde de kalabilir adam o zırhla yapacağını yapıyor yine hatta o zırh içinde daha güçlü sağlam savunması var.Yine etrafında bisküvi askerler varsa hele daha yüksek ödül alacağını sanmam.Kendi çıktıktan sonra askerleri yaratmak zorundaysa eğer o zaman ödülü biraz daha artabilir o kısmı net hatırlamıyorum şimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık