Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Beni de ekleyin bayadır oynamıyorum ama eski katil ruhum geri gelebilir.
Nick Alevli Muz çıkmazsa gulbas26

Ben aldım bulunuyor bende arada atıyorum da 1.6 tadı vermiyor. Sebebi 1.6da boyuna awp katkat atıyordum. Adam aşağı atlarken awp ile indirmek ne süper bir keyifti ya.

Bir de basit eğlence modunda dust 2 de oynayamıyor muyuz? Dust 2nin içinde bulunduğu grubu seçiyorum dust gelsin diyorum boyuna nuke geliyor. Sıra sıra mı geliyor acaba?

Ben aldım bulunuyor bende arada atıyorum da 1.6 tadı vermiyor. Sebebi 1.6da boyuna awp katkat atıyordum. Adam aşağı atlarken awp ile indirmek ne süper bir keyifti ya.

Bir de basit eğlence modunda dust 2 de oynayamıyor muyuz? Dust 2nin içinde bulunduğu grubu seçiyorum dust gelsin diyorum boyuna nuke geliyor. Sıra sıra mı geliyor acaba?
Oyuncular seçiyor bölümü. Oyun bitince solda çıkıyor artık ne gelirse.

Zamanında ÖKS denen melun sınavı(yıllar önce lise giriş sınavı) kazamamda çokk büyük etkisi olan ama yinede buna aldırış etmediğim çookk sevdiğim oyundur :D.Steam hesabımı aktif edeyim gelecem inşallah :D

1.6 tadı vermiyor gerçekten. Grafiği geliştirelim derken gereksiz karmaşıklaşmış bence. Çevre koyalım denmiş inferno daracık bir yer olmuş. Düşman net anlaşılmıyor 1.6'da olduğu gibi. Yine 1.6 gibi server sistemi de koymuşlar isteyen öyle devam ediyor(satın alma falan var mı bilmiyorum). Silahlar tahtadan yapılmış üstüne vernik sürülmüş gibi duruyor ve en kötüsü M4A1 20 MERMİ OLMUŞ :( .

O kadar da kötü değil ama GG, Deathmatch gibi şeyleri normal oyun modu yapmışlar ve tabii ki dereceli sistemi de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık