Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rosinante Öldü mü?

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Corazon öldü mü ?

• evet

Kullanılan: 50 89.3%
  • hayır

Kullanılan: 6 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    56
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Sizce Corazon öldü mü?
Bana kalırsa ölmedi.
Çünkü bildiğimiz üzere one piecede ölen kişiler gözümüzün içine soka soka ölüyor. Ama Corazonun gozlerinin kapandiğını bile görmedik. Bir şekilde kurtarılmış olmalı. Yoksa oda açıklardı mangada Corazon öldü falan diye.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce Corazon öldü mü?
Bana kalırsa ölmedi.
Çünkü bildiğimiz üzere one piecede ölen kişiler gözümüzün içine soka soka ölüyor. Ama Corazonun gozlerinin kapandiğını bile görmedik. Bir şekilde kurtarılmış olmalı. Yoksa oda açıklardı mangada Corazon öldü falan diye.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Böyle şeyleri genel tartışmadan sorabilirsin? Konu açacaksan daha detaylı açarsan iyi olur. Yoksa böyle ömrü uzun olmaz.

Bu arc'taki FB arc'ın kendisinden iyiydi.Kat be kat iyiydi.Ama ana konumuzla hiçbir alaksı yok.Yani geri dönse bile ne olacak ?

Corozon'un misyonu bu kadar.Çok güzel bir şekilde öldü gitti.Sevdiğim bir karakter olarak kalmalı.Geri dönerse benim gözümde Rebecca seviyesine düşer.Cıvıklıklar cıvıklıklar olmasın.

Öldü gibi gösterilip ölmeyen hatırladığım 2 kişi var. Biri Sabo zaten ama onda ipuçları vardı ve ölü beden gösterilmedi, 2. si Pell mezar gösterildi, ölü bedeni gene gösterilmedi. Corazonda ise ölümü net şekilde gösterildi. Gene kesin demiyim ama %99,9 öldü adam.

Sabo'nun geleceği ölmediği taaa Ace'in ilk gözüktüğü andan belliydi.ASCE dövmesinden dolayı.Pell ise Oda'nın Luffy zamanında öldürmeme huyundan geliyor.Yani Luffy yaşarken sadece WB ve Ace öldü.Flashback karakterlerine acımıyor Oda.Hadi geçtim Corazon'un ölmeyip gelmemesinin getirisi ne olacak?Yani Dof bunu öğrenincek nadiren olduğu gibi alnındaki damarları belirecek Law sevinecek eeee başka?Güçlü olsa neyse Vergo bunun ağzına tekmeyi yapıştırdı.Hatırı sayılır bi gücüde yok..Aksine ölümü efsanelerden oldu.Benden nefret etmeni istemiyorum Law falan dedi ve öldü.Eğer geri dönerse o güzel sahnenin ne manası kalacak,?Hem de bi hiç uğruna Zaten belliki Oda geri getirmeyeceği için bu Corazona en kıytırık meyveyi vermiş.Şahsi fikrim Corazon dönmeyeceği yönünde.​

Yeni Amiral Corazon. Hani Bull olan var ya. O günden sonraki Sengoku eğitiminde bugünkü Amiralliğe kadar yükseldi.
Sengoku arc sonunda telefonla onunla görüşür büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık