Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Community (2009-2015)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 6 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Yayınlayan Kanal: NBC
Sezon Sayısı: 6
Türü: Komedi
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Joel McHale, Danny Pudi, Donald Glover

Düşük profilli bir devlet üniversitesinde geçen öğrenci ve öğretmenlerin yaşantısını konu alan bir dizidir. Bir durum komedisinin yanı sıra bir çok filme, diziye, oyuna vs göndermeleri ve referansları vardır. Dizide her bölüm (bir kaç istisna bölüm hariç) farklı bir konu ve olay üstünden gidilir, konuya göre dizinin ana türü olan komedinin yanına bilim kurgu - fantastik - gerilim - macera - aksiyon gibi yeni türler eklenebilir.

Diziyi eskiden televizyonlarda görmüştüm ancak 1-2 bölüm bakıp bıraktım. Daha sonra netflixe gelince şu karantina günlerinde oldukça iyi gitti diyebilirim. Dizinin netflix altyazıları çok iyi değil. Türkçe dublajı gördüğüm en iyi dublajlardan. Orjinal karakterlerin seslerinden daha iyi dublaj yapmış adamlar. (Dublajlı dizi film izleyenleri taşlıyanları anlıyorum ama altyazı çevirisi gerçekten berbat şans verin derim) Amerikan kültüründe ki filmlere dizilere hatta oyunlara inanılmaz göndermeleri hatta direk alıp benzetmeleri var. İlk 3 sezonu efsanedir. 4. sezon yapımcı ve senaristi olan yazar ayrılmış ancak 5.sezonda geri dönmüştür. 4.sezon pek beğenilmez ancak o kadar da kötü değildir. Bu arada filmi için çıkabilir deniyor ama net bişi yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İzliyorum yeni ve kendine çeken bir yanı var. Yazarı South Park hayranı ve benzeşiyor iki seri diyen var. Umarım öyledir. :)

Beş bölüm izledim daha. Acaba dizideki çiftler nasıl?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık