Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Ben ara vermiştim ama sınavdan sonra tekrar başlayacağım. Sizin yorumları okumak bile heyecanlandırdı. Animesi çıksa keşke ama sanmıyorum. :/
ya hakkaten süper bi kitap yok böyle bişey acayip hastası oldum çok acayip bi seri hakkaten sabırsızlanıyorum ne olacak diye hele bakalım yulan kıtasında neler olacak bizimkilerin durumları falan ne acaba wharton ne yapmış yeni birileri çıkmışmı falan daha 5 kitap kaldı gerçi heralde 21 kitap diye hatırlıyorum türkçesi yavaşladı iyice eskiden günde bi bölüm çıkardı

ya hakkaten süper bi kitap yok böyle bişey acayip hastası oldum çok acayip bi seri hakkaten sabırsızlanıyorum ne olacak diye hele bakalım yulan kıtasında neler olacak bizimkilerin durumları falan ne acaba wharton ne yapmış yeni birileri çıkmışmı falan daha 5 kitap kaldı gerçi heralde 21 kitap diye hatırlıyorum türkçesi yavaşladı iyice eskiden günde bi bölüm çıkardı

Evet, çevirmen meşgul olsa gerek. Kurgusu çok sağlam. Fantastik roman türünde rahar ilk 5e oynayacak kurgusu var.

Ben ara vermiştim ama sınavdan sonra tekrar başlayacağım. Sizin yorumları okumak bile heyecanlandırdı. Animesi çıksa keşke ama sanmıyorum. :/
Kendisi cin light noveli oldugu icin animesinin cikma olasiligi cok dusuk. Ayrica 17. Kitapda vaftiz olacak 18. Kitapda ise highgod. Seri toplam 21. Kitapdan olusuyor ve suanda orjinal hali bitmis durumda. Bende ing gunceldeyim ama arada meraktan google translate yardimiyla cinceden cevirip okuyorum. Hic bisey anlamiyorum :)

Kendisi cin light noveli oldugu icin animesinin cikma olasiligi cok dusuk. Ayrica 17. Kitapda vaftiz olacak 18. Kitapda ise highgod. Seri toplam 21. Kitapdan olusuyor ve suanda orjinal hali bitmis durumda. Bende ing gunceldeyim ama arada meraktan google translate yardimiyla cinceden cevirip okuyorum. Hic bisey anlamiyorum :)
bende denedim çevirmeyi oliva falan dedi diyorum kim bu olivia megerse olivermiş :d çok saçma yaw bişey anlaşılmıyor çinceden çevirince :D
adama healal olsun ama çok güzel çeviriyor gerçi günlük ortalama 400-500 dolar indiriyor ama helal olsun :d

Commander'ı diyorsun demi? O adam Asura seviyesi bir fiend ama Paragon olup olmadığı daha söylenmedi bence Paragon değildir.Linley Sovereing Might'ların ikisini de kullansa belki bu adamı yener ama ikisini de kullanmaz.Linley'de bir türlü Highgod olmadı :D ama Highgod'ları tekliyor.
Yaw bişey rica etsem ben translate ile okuyorum zaten ama tam çözemiyorum onları bi özetlersen çok makbule geçer ingilizce var heralde sende :)

Bende şuan ingilizce günceldeyim durmadan siteyi kontrol ediyorum :D Translate çevirisi biraz iyi olsa çinceye geçiş yaparım ama adam akıllı çeviri yapmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık