Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Hacı sen herhalde genel olarak japon romanlarını okuyon Çin romanlarını okumanı tavsiye ederim.Söylediğin romanları okudum özellikle Mushoku süperdi,onun o turning pointerine bittim.(çocuğu nasıl kandırdı ya la :D)
MGA(Matarial God Asura),Stellar Transformations,Desolate Era, A Martial Odyssey bunları okumanızı tavsiye ederim daha bikaç tane daha varda hatırlayamadım.
Japon kardeşler serilerine daha çok sahip çıkıyor :) Anime/manga yapımları da daha isabetli oluyor, Noveldeki hissiyatı veriyor çoğu yapım. Gerçi Japonların klişesi hep aynı sanal dünyada sıkışma,başka bir dünyaya çağrılma,ölüp başka bir evrende dirilme hani direk yadırgıyorum böyle konulu novel görünce.

Günaydın Ya bu ingilizce çevirisi olan site açılmıyor translate den okuyordum başka yerde varmıdır bu çeviriler
Maalesef biraz bakındım ama başka bir adreste yok. Ama bende açılıyor site bir süre bekleyince.

Edit: Yanlış olmuş, bende de açılmıyor. Yani ana sayfa geliyor sonra hata veriyor.

Kitap 2'ye geçtim çok iyi ilerliyor.Daha öncede birkaç light novel okumuştum ama türkçe olunca daha iyi oluyor :D.

Daha önce ilk bir kaç bölümü okumuştum. Birkaç gün de çevrilmiş bütün bölümlerini okudum. Oldukça iyiydi. Severek ve heyecanla okumaya devam ettim. Yeni günceli bekliyorum. Çevirmen arkadaşa bol teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık