Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Sen daha çok başlardaymışın :D Dixe(galiba adı buydu) Linley'nin dengi değil bi kere okudukça öğrenceksin.Okul bi bitsin o zaman daha severek okursun, seri ondan sonra güzelleşiyor.Şuan ing. günceldeyim bi anlatsam azın açık kalır :D Ben nasıl Dixe ile Lİnley'i karşılaştırmışım dersin.
Tam hatırlamıyorum ama 7. veya 8. kitapran sonra olaylar daha da eğlenceli oluyor.Herkese tavsiye ederim çok eğlenceli bir seri:good:İng. çevirmeni haftaiçi 2 bölüm, haftasonları 3 bölüm veriyor.Bekleme sıkıntısı yok yani :D

Not:Hafttaiçi hergün 2 bölüm haftasonu hergün 3 bölüm yani haftada toplam 16 bölüm:D
Aynen Türkçe güncelden takip ediyorum. :D İngilizce çok zevk alamıyorum henüz. :)

Emeğinize sağlık:good: Hikaye hoşuma gidince başladım ama farketmeden 5 kitabı bitirmişim :D umarım güncelin gelmesi çok uzun sürmüyordur. Takipteyim.

Emeğinize sağlık:good: Hikaye hoşuma gidince başladım ama farketmeden 5 kitabı bitirmişim :D umarım güncelin gelmesi çok uzun sürmüyordur. Takipteyim.
Günde bir bölüm çıkartıyor. Bazen bonus bölüm çıkarttığı da oluyor çevirmenin. Ben dayanamayıp ingilizce okumaya başladım. Az kendim anlıyorum az çeviri siteleri az sözlük. Ortalama bir ingilizce anlamak için yeterli sanırım.

Vay be hoşuma gitti daha önce hiç Light novel okumamıştım. Düzenli internetim olmadığı için bugün hiç üşenmeden oturup çevirlmiş bütün bölümleri arşivleyeceğim. İnternet yokken canım sıkılıyordu çok iyi oldu teşekkürler paylaştığın için :alkis:

yaw sana çok kızıyorum :)

bu nasıl güzel bişey dir arkadaşa okadar beğendimki anlamama sabah 6,30 da kalkıp işe gitmem gerekirken 3 e kadar oturup okudum bunu arkadaş nasıl güzel bişeydir bu böyle yaw :)
keşke seri bitince açaydın yaw nansıl bekleyecegz şimdi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık