Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Sorsalar aileden dolayı güçlü olmayan, seçilmiş kişi olmayan kendi çabasıyla güçlenen bir karakter isteriz. Ama Koby'e mırın kırın ediyoruz. Ana karakter olmadığı için güçlenme aşamalarını, duygu geçişlerini vs yeterince göremedik ama Koby güçsüz ve cılız olduğu için korkak olsa da güçlenip masum insanları korumak gibi bir hayali vardı. Luffy ondaki bu hayali bir iradeye dönüştürdü. Ondan sonra daha ciddi ve korkularına rağmen aksiyon alan bir karakter oldu. Amacı doğrultusundaki irade onda hakiyi doğurdu ve Garp'dan eğitim aldı vs.

Hiç bir zaman Luffy veya Zoro kadar güçlü olamayacak ama hem güç konusunda seçilmiş kişi olmadan, soy katkısı olmadan (umarım) önemli bir yere gelecek hem de serinin devamında da belirli bir yeri olacaktır. Muhtemelen dünya hükumetinin fişini çekecek ekipte olacak vs. Yani aslında genelde dile getirilenlere bakınca Koby çok sevilmesi gereken bir karakter bu yüzden oy oranı beni şaşırtıyor. Saygımız sonsuz tabi : ))

Ne kadar bir denizci amirali olmak istese de ve Garp'dan yakın dövüş eğitimi alıyorsa da Oda'nın aklındaki fikir Koby'yi asıl konuşma jutsusunda geliştirmek galiba. İleride sorunların çözümünde cebir kullanmaktan ziyade daha barışçıl bir yoldan giden ve insan sevgisi ve temel haklar üzerinden adalet fikrini oluşturmuş bir amiral olacak gibi. Bana Marineford Savaşı'nda böyle bir his verdi. One Piece evreninde böyle kendine has bir karakter olması güzel olur.
Evet Coby'in gelip duracağı yer tam orası iyilik meleği, adaletin yılmaz savunucusu, Sakazukinin tam tersi bir kişilik, Garp'ın varisi onun koltuğuna oturcak hem fiziksel hem fikirsel hemide kişisel olarak aynı Garp. Yanlız Garptaki karizmanın çeyreği yok Coby'de...
Ancak Coby, Garp'ın yapamadığını yapacak öyle hissediyorum.
Yıkıcı bir meyve yiyip amiral olsun. Tek istediğim bu. 0'dan bir amiralin gelişimini görmek.
Maalesef bu sümüklü velet bir gün amiral olacak. Ancak bu gelişimi biz hiçbir zaman göremeyeceğiz. Yıkıcı meyve işini unut haki azmanı uzmanı olabilir. Garpın öğrencisi sonuçta...
Oda, Luffy'i döve döve yonko yapacak, KK yapacak son ana kadar kafasından sopayı eksiltmeyecek.
Aynı Oda Coby'i üç defa gösterecek dördüncüsünde; Coby Amiral...(ondan sonra Odanın işine gelirse, belki bi ihtimal bir iki eğitim fotosu atar bize)

Coby: Luffy yonko olmuşsun nasıl başardın ortak?
Luffy: 1000 bölümde ancak zar zor, ite kaka olabildim len.
Luffy: Coby sen nasıl amiral oldun?
Coby: Oğlum deden reklam aralarında döve döve amiral yaptı beni...

Son düzenleme:
Bence Koby gibi yumuşak kalpli birine yıkıcı bir meyve gitmez, Garp gibi bir camış olması daha çok hoşuma gider.
Muhtemelen de senin istediğin gibi olacak. Benimki sadece ıslak rüyaların bir dışa vurumuydu.

Evet Coby'in gelip duracağı yer tam orası iyilik meleği, adaletin yılmaz savunucusu, Sakazukinin tam tersi bir kişilik, Garp'ın varisi onun koltuğuna oturcak hem fiziksel hem fikirsel hemide kişisel olarak aynı Garp. Yanlız Garptaki karizmanın çeyreği yok Coby'de...
Ancak Coby, Garp'ın yapamadığını yapacak öyle hissediyorum.

Maalesef bu sümüklü velet bir gün amiral olacak. Ancak bu gelişimi biz hiçbir zaman göremeyeceğiz. Yıkıcı meyve işini unut haki azmanı uzmanı olabilir. Garpın öğrencisi sonuçta...
Oda, Luffy'i döve döve yonko yapacak, KK yapacak son ana kadar kafasından sopayı eksiltmeyecek.
Aynı Oda Coby'i üç defa gösterecek dördüncüsünde; Coby Amiral...(ondan sonra Odanın işine gelirse, belki bi ihtimal bir iki eğitim fotosu atar bize)

Coby: Luffy yonko olmuşsun nasıl başardın ortak?
Luffy: 1000 bölümde ancak zar zor, ite kaka olabildim len.
Luffy: Coby sen nasıl amiral oldun?
Coby: Oğlum deden reklam aralarında döve döve amiral yaptı beni...
Haki azmanı olacak ya ben de biliyorum da işte gönül durmuyor...

Yeri zamanı geldiğinde , luffy in yaptıklarının arkasında duran ve halka Dünya Hükümeti ve Kutsal Ejderlerin foyasını ortaya çıkaran ve kabbullenen amiral olacakçç

Adamın hocası Garp.Çok hızlı güçleniyor ve çok hızlı rütbe atlıyor.He Hancock'u tek başına yenmesini beklemiyorum hala.
Mantık olarak hancoocku tek başına alamaz gibi geliyor bana da ama oda cobyi amiral yapacağından dolayı hancoocku tek başına yakalarsa şaşırmam ki ben filo amirali olucağınıda düşünüyorum seri sonunda

Kötü karizmatik serseri karakter sevdiği için insanlar, Koby gibi kendini düzeltmiş, yetiştirmiş, iyi kalpli efendi kimseler sevilmiyor. Normal bu durum.
Cobyi geri düşüren özellik ta Tümamiralliğe kadar çıkıp hala sulugöz gibi davranması.Kariyerinin çoğunu Sakazuki'nin yönettiği Denizcielrde geçirdi.Hala aynı veled

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık