Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Hancock’u çok sevmesem de sonuçta Luffy’nin sevdiceğiydi, yengendi. Ulan diyemedin mi elimden kaçtı diye? Kimsin oğlum sen? Daha dün Luffy ve Zoro abilerin karşısında titreyip, onlar sayesinde denizci oldun. Daha dün Luffy ve Zoro’nun önünde ben Amiral olacağım demeye korkuyor ve önelerinde eğilip “Ben bu adamları nasıl geçeceğim” diyordun. Utanmıyor musun yengeni yakalamaya? Ulan korsan ayağına yengeni yakalıyorsun ama seni kurtaranlar Luffy ve Zoro idi. Saka seni delecekken, Garp eniği değil koca yürekli Shanks kurtardı seni.
Sen kaşındın oğlum Coming Soon

Coby'e bakıyorum korsan olmamasi icin bir neden yok :D kurtaran hep korsan.

Ama çok genç yaşta Tuğamiral oldu bakalım Garp nasıl eğitmiş Coby'i.

Coby'e bakıyorum korsan olmamasi icin bir neden yok :D kurtaran hep korsan.

Ama çok genç yaşta Tuğamiral oldu bakalım Garp nasıl eğitmiş Coby'i.
Coby’nin denizci sevdası da aynı Garp gibi. Aslında bunlar dede-torun olsa olurmuş. :D

Coby öyle ya da böyle Amiral olacak. O yüzden hızını alamadı yükseliyor. Yükselişine kılıf uydurmak için de Garp’a eğittirdi Oda çalalı :D

Sence Coby bu hızla güçlenmeye devam ederse bir sonraki arc yada son savaşta kim daha güçlü olur? Coby vs Sanji'den bahsediyorum
Bu hızla güçlenmeye devam ederse(1-2 haftada Albaylıktan Tümamirale yükseldi) 2 yıldan kısa sürede Sağ Kolları aşacak.O temizlikçi sümkürük Coby 2 yıl sonra gelip bir Savaş Lorduyla karşılaşmaya gidiyor.Tabii ki bu mümkün değil Oda'nın hızlandırılmış hikayesi.

Ama kesinlikle Luffy hatta serideki herkesten daha büyük bir potansiyeli var.Eğer meyve de alırsa birkaç yıla Yeni Dünya'nın korkulan Denizcilerinden olur.Çünkü Luffy ve Ace çocukluklarından beri birlikte savaşıyorlar ve Garp tarafından eğitiliyorlar.Luffy'nin Timeskip öncesi o kadar güçlenmesini sağlayan asıl şey zaten Garp'ın eğitimleri ve Ace'in eskortluğu.Coby ise 16 yaşına kadar hiç eğitim almamış köle gibi kullanılmış.Garp tarafından eğitilmeye başlayınca 2 yılda hademelikten Tümamiralliğe yükseldi.Fena potansiy var.

Eğer Hancock'u yenerse Koramiral rütbesine tartışmasız çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık